Listopad na kanale Extreme Channel

W tym miesiącu Extreme Channel poleca wyjątkowe wydarzenie specjalne WWE, galę Survivor Series 2021. Dodatkowo, Extreme Channel zaprasza widzów do oglądania Strelki, czyli rosyjskiego klubu sportów walki. W listopadzie Extreme Channel zaprasza także na odcinki Nitro Circus i Drift Style.

 

WWE przez cały listopad

– Gale WWE w Polsce wyłącznie na Extreme Channel

– Smackdown – premiera w każdy wtorek o 21:00

– RAW – premiera w każdy czwartek o 20:00

– NXT & Main Event – premiera w każdą sobotę o 15:00 i 16:00

WWE: Survivor Series

Już wkrótce najnowsze i wyczekiwane wydarzenie specjalne WWE, czyli Survivor Series. Będzie to
starcie pełne ekscytujących eliminacji i niespodziewanych zwycięzców uosabiających ideały walki o prawo do chwały, a zawodnicy stoczą ostateczną walkę pomiędzy drużynami Raw i SmackDown. Bez zbędnych dyskusji i komentarzy przedstawimy pojedynki tegorocznej gali Survivor Series, w tym ostateczny wynik i zwycięską drużynę. Oglądaj tylko na Extreme! Premiera w środę, 24 listopada o 20:00.

Nitro Circus

W listopadzie dołącz do Travisa Pastrany i ekipy Nitro Circus, którzy przekraczają wszelkie możliwe granice w sportach ekstremalnych. Rozpocznij swój dzień z akcją i podnieś poziom adrenaliny już przy porannej herbacie. Zobacz jak ekipa Nitro Circus podróżuje dookoła świata, szaleje na motocyklach dirtbike, uprawia base jumping i wykonuje szalone akrobacje! Emisja codziennie o 08:00.

Drift Style

W listopadzie zapraszamy do śledzenia serii wyścigów Circuit City Formula Drift Pro Championship. Formula DRIFT Championship to profesjonalne mistrzostwa driftingowe Ameryki
Północnej. Jako pierwsza oficjalna seria, Formula DRIFT doprowadziła sporty motorowe do
perfekcji, przyciągając fanów i entuzjastów motoryzacji ze wszystkich możliwych kręgów. To
sport, w którym kierowcy muszą wykazać się wysokimi umiejętnościami, a auta dużą mocą. W trakcie wyścigu zawodnicy jadąc z dużą prędkością po torze celowo wprowadzają swoje samochody w kontrolowane poślizgi boczne. W tym roku ponad 60 profesjonalnych kierowców bierze udział we wszystkich siedmiu konkurencjach. Do śledzenia niesamowitych wyścigów zapraszamy w weekendy o 20:00.

Strelka

W tym miesiącu nadal przyglądamy się zmaganiom uczestników Strelki. W rosyjskim ulicznym klubie walki mierzą się zwykli ludzie z groźnymi zawodnikami MMA z całej Rosji. Najcięższe walki, jakich świat jeszcze nie widział, będzie można śledzić w piątkowe i sobotnie wieczory o 22:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *