MediaZapowiedzi TV

Listopad na kanale HISTORY

W listopadzie na HISTORY Channel widzowie rozwikłają razem z Williamem Shatnerem kolejne Niewyjaśnione tajemnice świata, odkryją Starożytne imperia i przeniosą się w czasy takich władców jak Aleksander Wielki, Juliusz Cezar i Kleopatra. Sprawdzimy także, jak żyją Ludzie gór i czy udaje im się połączyć pasję do życia z dala od konsumpcjonizmu z nowoczesnymi rozwiązaniami.

 

Niewyjaśnione tajemnice świata
The UnXplained s. 3
W środy od 22:00 od 15 listopada na HISTORY
10×60’

„Niewyjaśnione tajemnice świata” to cykl kanału History poświęcony największym tajemnicom na świecie, od osławionych świateł z Marfa i dziwnych okoliczności śmierci generała Pattona, przez tragedię na Przełęczy Diatłowa, po Włócznię Przeznaczenia i Trójkąt Bermudzki. Stoimy dziś na historycznym rozdrożu: nauka i technika rozwijają się w błyskawicznym tempie i wreszcie pojawiły się możliwości rozwiązania tych tajemnic.

Twórcami serialu “Niewyjaśnione” są autorzy “Starożytnych kosmitów” i “Klątwy Wyspy Dębów”. Dokument, którego gospodarzem i producentem wykonawczym jest zdobywca Złotego Globu oraz nagrody Emmy, William Shatner (Star Trek, Orły z Bostonu), prezentuje najbardziej fascynujące, dziwne i niewytłumaczalne tajemnice świata. W każdym z jednogodzinnych odcinków poznamy wypowiedzi naukowców, historyków, świadków zdarzeń i ich uczestników, którzy spróbują wyjaśnić, jak to możliwe, że coś z pozoru niemożliwego, jednak zaistniało.

Starożytne imperia
Ancient Empires
W niedziele o 21:00 od 5 listopada na HISTORY
3×120’

Aleksander Wielki, Juliusz Cezar i Kleopatra. Władcy imperiów: greckiego, rzymskiego i egipskiego. Troje najsłynniejszych, najznakomitszych i najpotężniejszych liderów w historii starożytnej, których dziedzictwo żyje do teraz.

Każdy z nas słyszał ich imiona, ale ich historie nigdy wcześniej nie zostały opowiedziane w taki sposób. Bezwzględni i czarujący, doskonali stratedzy – przetrwali i odnieśli niebywałe sukcesy dzięki swojej wyjątkowości. Ich historie ujawniają, jaka jest prawdziwa cena władania starożytnym imperium.

Ludzie gór
Mountain Men s. 12
W poniedziałki o 22:00 od 20 listopada na HISTORY
15×60’

Ludzie gór żyją i utrzymują rodziny wyłącznie z tego, co upolują bądź złowią. Radzą sobie dzięki umiejętnościom przetrwania doskonalonym przez całe pokolenia ich przodków. W najnowszym sezonie ponownie odwiedzamy rozmaitych mieszkańców gór w USA, tym razem nie tylko aby przyglądać się jak polują i łowią ryby czy walczą z lwami i niedźwiedziami.

Bohaterowie nie stronią od technologii i podejmują także próby sprzedaży upolowanych i wyhodowanych produktów w Internecie. Czy uda im się połączyć pasję do życia z dala od konsumpcjonizmu z tymi nowoczesnymi rozwiązaniami?

foto. materiał prasowy A+E Networks Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *