Listopad w Telewizji Lifetime

Telewizja Lifetime w listopadzie br. przygotowała szereg nowości, obok programów dokumentalnych i reality-show, premierę będą miały 4 filmy fabularne, w tym historia zabójców rodziców „Braterstwo zbrodni”, gdzie w jedną z głównych ról wcieliła się Courtney Love.

 

 

 

 

 

BRATERSTWO ZBRODNI
Występują: Courtney Love, Nico Tortorella, Myko Olivier and Benito Martinez
9 listopada o 22:00 w telewizji Lifetime

Erik i Lyle Menendez byli wykształconymi, miłymi chłopcami ze słonecznych Beverly Hills w Kalifornii. Erik znakomicie grał w tenisa, a Lyle studiował na uniwersytecie Princeton. Kiedy więc znaleziono zwłoki ich rodziców, zastrzelonych w domu, nikt nie mógł pojąć, dlaczego obaj zrobili coś tak potwornego. Dla pieniędzy? Dla sławy?

Sprawa wydawała się zamknięta, ale wtedy bracia wyznali, że przez całe dzieciństwo molestował ich własny ojciec, Jose. Na to nikt nie był przygotowany.

W filmie oglądamy Erika i Lyle’a, zmagających się z poczuciem winy, brutalną rzeczywistość wykorzystywania seksualnego i kazirodztwa, która pchnęła ich do zabójstwa, oraz sam proces sądowy, który wstrząsnął milionami telewidzów. Przyglądając się bliżej życiu braci Menendezów, poznajemy nigdy wcześniej nie ujawnione szczegóły.

DZIEWCZYNA W SKRZYNI
Występują: Zane Holtz, Addison Timlin i Zelda Williams.
23 listopada o 22:00 w telewizji Lifetime

W 1977 roku podróżująca autostopem 22-letnia Colleen Stan nie zastanawia się długo, gdy zatrzymuje się przy niej furgonetka Camerona i Janice Hookerów. Wsiada i tym samym popełnia straszliwy błąd, ponieważ zostaje porwana do domu obojga, w którym Cameron torturuje ją i gwałci.

Przez następne siedem lat Colleen spędza nawet po 23 godziny na dobę w skrzyni wielkości trumny ukrytej pod łóżkiem małżonków. Wypuszczana z niej na krótko, wiedzie życie niewolnicy, opiekunki do dzieci i ofiary dziwacznych fantazji seksualnych Camerona.

SEKS-WPADKI
Nowy program od piątku, 24 listopada o 23:00 w telewizji Lifetime

Seks zawsze komplikuje życie – czy to będzie jednorazowy nieplanowany skok w bok, długo wyczekiwana schadzka późną nocą, czy nieudana próba urozmaicenia związku.

Na program składają się pikantne historie zwykłych ludzi, którym przydarzyła się wyjątkowo żenująca, absurdalna bądź śmieszna przygoda erotyczna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *