Listopadowe filmy w AXN

W listopadzie w AXN widzowie zobaczą plejadę hollywoodzkich gwiazd. Robert Downey Jr. i Jude Law rozwiążą kolejną zagadkę w filmie Sherlock Holmes: Gra cieni, Julia Roberts i Cameron Diaz będą walczyć o mężczyznę w komedii romantycznej Mój chłopak się żeni, a Meg Ryan i Tom Hanks postarają się zwalczyć samotność w filmie Bezsenność w Seattle.

 

 

Sherlock Holmes: Gra cieni to druga odsłona przygód genialnego detektywa Sherlocka Holmesa (Robert Downey Jr.) i jego przyjaciela dr. Johna Watsona (Jude Law). Kiedy policja znajduje zwłoki księcia koronnego Austrii wszyscy są przekonani, że arystokrata popełnił samobójstwo.

Wszyscy, poza Sherlockiem Holmesem, który dochodzi do wniosku, że książę został zamordowany, a za jego śmierć odpowiedzialny jest geniusz zbrodni, profesor Moriarty (Jared Harris). Rozwiązanie zagadki widzowie poznają w piątek 9 listopada o 18:00.

Mój chłopak się żeni to amerykańska komedia romantyczna z 1997 r. Główną bohaterką filmu jest Julianne (Julia Roberts), autorka przewodników kulinarnych. Jej najbliższym przyjacielem jest dziennikarz sportowy, Michael, z którym zawarła niecodzienny układ – jeśli do czasu 28. urodzin żadne z nich nie znajdzie wielkiej miłości, pobiorą się.

Tuż przed wyznaczonym terminem Michael przedstawia przyjaciółce swoją narzeczoną, sympatyczną i bardzo bogatą Kimberly (Cameron Diaz). Dopiero wtedy Julianne uświadamia sobie jak bardzo kocha Michaela. Postanawia za wszelką cenę nie dopuścić do ślubu, uciekając się do coraz bardziej wyszukanych sztuczek. O tym czy uda jej się rozdzielić narzeczonych widzowie AXN przekonają się w niedzielę 18 listopada o 20:00.

W kultowej Bezsenności w Seattle Tom Hanks wciela się w Sama, młodego wdowca, ojca kilkuletniego Jonaha. Pewnego dnia chłopiec postanawia pomóc ojcu w znalezieniu nowej miłości i dzwoni do radia, aby opowiedzieć jego historię. Namówiony do zwierzeń Sam robi ogromne wrażenie na setkach kobiet, które zaczynają wysyłać do niego listy.

Jedną z nich jest Annie (w tej roli Meg Ryan), która, poruszona słowami mężczyzny, postanawia poznać go bliżej. Aby dotrzeć do Bezsennego w Seattle, jak nazywają Sama słuchacze, wykorzystuje wszystkie swoje zawodowe kontakty. Bezsenność w Seattle będzie można zobaczyć w AXN w sobotę 24 listopada o 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *