Listopadowe hity NHL w TVP Sport

Prawdziwa uczta czeka w listopadzie kibiców NHL w Polsce. Już w nocy z 10 na 11 listopada zapraszamy na wielki hit. Obrońcy tytułu Pittsburgh Penguins zagrają w stolicy USA z drużyną Aleksandra Owieczkina Washington Capitals. Nie zabraknie innych ciekawych spotkań. 

 

Miesiąc z NHL w TVP rozpocznie mecz niepokonanych dotychczas Diabłów z New Jersey, którzy w nocy z 3 na 4 listopada zagrają z Nafciarzami w Edmonton. Ci z kolei niezbyt dobrze rozpoczęli sezon – od zwycięstwa i dwóch porażek.

Dzień później rywalizacja kanadyjsko-kanadyjska. Do Odrzutowców z Winnipeg przyjadą zawodnicy z Montrealu. Gospodarze będą chcieli zrewanżować się Kanadyjczykom za bolesną porażkę z zeszłego sezonu, kiedy to we własnej hali przegrali aż 4:7.

Finiszować będziemy na Florydzie, gdzie w nocy z 25 na 26 listopada. Pantery zagrają z jednym z faworytów rozgrywek – Chicago Blackhawks. Do tej pory drużyny te zmierzyły się ze sobą 18 razy. 11 razy jako zwycięzcy schodzili z tafli hokeiści z Wietrznego Miasta.

W listopadzie kibice nie będą mogli głosować na mecze pokazywane w TVP, ale od 1 grudnia ponownie będą mieli taką możliwość.

Program listopadowych meczów NHL w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej: 

3/4 listopada , 1.30 Edmonton Oilers – New Jersey Devils
4/5 listopada 0.00 Winnipeg Jets – Montreal Canadiens
10/11 listopada 1.00 Washington Capitals – Pittsburgh Penguins
11/12 listopada 1.00 Detroit Red Wings – Columbus Blue Jackets
17/18 listopada 1.00 Columbus Blue Jackets – New York Rangers
18/19 listopada 1.00 Montreal Canadiens – Toronto Maple Leafs
24 listopada 23.00, Washington Capitals – Tampa Bay Lightning
25/26 listopada 1.00 Florida Panthers – Chicago Blackhawks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *