MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Listopadowe nowości dla dzieci w Canal+ online

W listopadzie zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów na wspólną zabawę i naukę z serialem „Chi Chi Love”. Więcej pieskowych przygód zobaczyć można w kontynuacji „Gazu, pieski, gazu!”. Przedstawiamy również dwa nowe sezony seriali: „Ciekawostki George” oraz „Enchantimals: Miejskie przygody”. „LOL The Movie” to najlepszy wybór na listopadowy seans filmowy. Produkcje będą dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online. Dodatkowo 19 listopada zapraszamy na premierę odcinka specjalnego „Miejskie przygody” o godz. 12:55 na antenie MINIMINI+.

 

CHI CHI LOVE, nowe odcinki od 21.11 od pon. do pt. o godz. 09:00, 17:55 i 19:45 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Sympatyczna animacja dla najmłodszych, która uczy odpowiedzialności i miłości do zwierząt. Serial przedstawia przygody czterech uroczych piesków: Chi Chi, Chloe, Rosie i Rocky’ego. Ich opiekunka, Hannah, zapoznaje je z zasadami psiego savoir-vivre’u. Maluchy dzielnie uczą się chodzić na smyczy i wykonywać różne przydatne komendy. Bohaterowie wraz z Hannah odwiedzą fryzjera i weterynarza. A przede wszystkim czeka na nich wiele wspólnych spacerów, podczas których poznają nowe miejsca i super przyjaciół.

GAZU, PIESKI, GAZU!, nowe odcinki od 14.11 od pon. do pt. o godz. 10:20, 12:15, 16:30 i 18:05 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Witajcie w Łapowie! Przyjazne pieski zapraszają do swojego świata, uroczego miasteczka zamieszkanego przez zmotoryzowane czworonogi. Bajka pełna zwariowanych przygód, w której główną bohaterką jest pełna energii, rezolutna Łapka. Pies, który najbardziej uwielbia jeździć na skuterze. Łapka zaprzyjaźnia się ze swoim nowym sąsiadem, Puszkiem i wraz z paczką rówieśników jeżdżą po całym Łapowie pomagając mieszkańcom i przeżywając niewiarygodne przygody.

CIEKAWOSTKI GEORGE, nowe odcinki od 21.11 od pon. do pt. o godz. 09:30 i 18:30 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Nowe przygody ciekawskiej małpki i jej przyjaciół. Spacery po okolicy, dalekie wyprawy i podróże w czasie. George tym razem zapragnie biwakować i nauczyć się wspinaczki. Wraz z mężczyzną w charakterystycznym żółtym kapeluszu wybierze się na piknik historyczny, a później poleci na Hawaje. Egzotyczne miejsca zdecydowanie są w guście Georga, ale w domu też czeka go wiele ciekawych przygód. Bohater zostanie asystentem szanowanego profesora i pomoże mu w testowaniu jego nowych wynalazków.

ENCHANTIMALS: MIEJSKIE PRZYGODY, nowe odcinki od 21.11 od pon. do pt. o godz. 20:25 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Bree, Danessa i Felicity z podmorskich głębin trafiają do gwarnego miasta. Czy to miejsce stanie się ich domem? Po niesamowitych przygodach, które przeżyły w oceanie jako syrenki, Bree, Danessa i Felicity wracają na ląd. W magiczny sposób zjawiają się w Zaczarowanym Lesie, by ze zdumieniem odkryć, że zamienił się on w tętniące życiem miasto. W miejscu sielskich chatek stanęły kamienice, a ruch na ulicach przyprawia o zawrót głowy. Oszołomione bohaterki szybko odzyskują rezon i poznają nowych świetnych przyjaciół.

LOL THE MOVIE, film, premiera w sobotę 12.11 o godz. 15:10 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Witajcie w domku pełnym niespodzianek! Cztery przyjaciółki zapraszają do swojego niezwykłego świata, w którym każdy dzień jest wyjątkowy. Dziewczyny uwielbiają urządzać przyjęcia i przyjmować gości, dla których zawsze mają jakąś niesamowitą niespodziankę. Lubią też występować przed publicznością i rozwijać swoje wrodzone talenty. Oto bajecznie kolorowa animacja, oparta na serii popularnych zabawek.

Produkcje bez ograniczeń wiekowych, dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *