Listopadowe “Wysokie Obcasy Extra” z Julią Roberts na okładce zapraszają na akcję rabatową “Extra zakupy”

W najnowszym, listopadowym numerze "Wysokich Obcasów Extra", który ukaże się jutro - w czwartek, 19 października br., czytelniczki znajdą kupony uprawniające do rabatów aż do -80% w ponad 2 000 sklepów i punktów usługowych w całej Polsce w ramach akcji rabatowej "Extra zakupy" 4-5 listopada br.

 

Bohaterką okładki najnowszego wydania miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” jest Julia Roberts. Artystka, która w tym roku kończy 50 lat, po raz piąty została uznana za najpiękniejszą kobietę na świecie. - Marka „Julia Roberts” jest takim samym bytem jak Shrek. O realnej Julii nie wiemy nic – mówi w wywiadzie dr hab. Marcin Napiórkowski i tłumaczy, po co ludziom celebryci i jak wyglądałby świat bez nich.

W numerze pojawią się również:

- „Demony zostały obudzone” – indyjska pisarka, publicystka, działaczka społeczna Arundhati Roy w rozmowie z Michałem Nogasiem opowiada o Indiach i sytuacji indyjskich kobiet: - Ktoś spytał mnie niedawno, kto jest we współczesnych Indiach bardziej bezpieczny – kobiety czy krowy. Bez zastanowienia odpowiedziałam, że krowy;

- w cyklu „Her Story” sylwetka Katherine Graham – wydawczyni „Washington Post”, legendy amerykańskiej prasy, która została uznana za najpotężniejszą kobietę w Ameryce i pomogła obalić prezydenta USA Richarda Nixona;

- „Gry małżeńskie” – czym jest manipulacja w związku? Czy można manipulować uprzejmością? – rozmowa Agnieszki Jucewicz z psychoterapeutką i superwizorką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Agnieszką Iwaszkiewicz.

Listopadowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” będzie można kupić w cenie 7,99 zł. Będzie je wspierać promocja w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Onet), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”), w radiu (RMF FM, Radio Kolor) oraz na nośnikach reklamy wewnętrznej (pokładach czarterowych linii lotniczych Small Planet Airlines). Działania reklamowe przygotował Dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.