Od Liverpoolu do Planicy – „Kamil Stoch prywatnie” w Eurosporcie 1

Skoki narciarskie to zawód i znaczna część życia Kamila Stocha, ale nie jedyna jego pasja. W najnowszym odcinku serii „Kamil Stoch. Moja historia” widzowie wejdą w prywatny świat podwójnego mistrza olimpijskiego, odwiedzając z nim i jego żoną najważniejsze dla nich miejsca. Premiera w czwartek o 12:30 w Eurosporcie 1. Powtórki m.in. w piątek o 15:30 w Eurosporcie 1 i 21:30 w Eurosporcie 2.

 

Program Eurosportu pokazuje nieznane do tej pory oblicze Kamila Stocha. W czwartym odcinku serii fani zobaczą prywatną stronę podwójnego mistrza olimpijskiego. Poznają okoliczności jego poznania i zaręczyn z żoną. Wybiorą się z nimi w podróż do Liverpoolu, gdzie odwiedzą muzeum Beatlesów i Anfield – stadion ukochanego klubu piłkarskiego Stocha.

Najnowszy odcinek serii to unikalna okazja, aby dowiedzieć się, dlaczego Kamil kibicuje Liverpoolowi, na jakim instrumencie chciałby grać w zespole rockowym, czy też, jaki wpis zamieścił w zeszycie przyszłej żony tuż po ich pierwszym spotkaniu. Po raz pierwszy w historii kamery towarzyszyły Stochowi w codziennym życiu, odsłaniając przed kibicami jego prywatne oblicze.

Seria „Kamil Stoch. Moja historia” jest jednym z elementów bogatej, zimowej oferty Eurosportu. Stacja transmituje zawody Pucharu Świata m.in. w biathlonie, biegach narciarskich, narciarstwie alpejskim, czy właśnie w skokach narciarskich. W piątek skoczkowie rozpoczną kwalifikacje do konkursów w Titisee-Neustadt.

Transmisja tylko w Eurosporcie 2 i Eurosport Player od 11:45.

Tuż przed kwalifikacjami, od 11:15, powtórka czwartego odcinka programu.

Wybrane powtórki czwartego odcinka:

  • Piątek, 11:15, Eurosport 2
  • Piątek, 15:30, Eurosport 1
  • Piątek, 21:30, Eurosport 2

Premiera kolejnego odcinka „Kamil Stoch. Moja historia”

  • Z Wisły do Pjongczangu, 14 grudnia, 18:00, Eurosport 1

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.