„Lombard. Życie pod zastaw” od 26 lutego w TV Puls

Serial „Lombard. Życie pod zastaw” okazał się jednym z hitów jesiennej ramówki TV Puls, odnotowując średni wynik na poziomie 8,01% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej. Telewizja Puls i Studio A (spółka zależna ATM Grupa), producent wykonawczy serialu, podjęły decyzję o kontynuacji projektu. W obsadzie ponownie pojawią się aktorzy znani z pierwszego sezonu, m.in. Zbigniew Buczkowski i Henryk Gołębiewski. 
 

 
– Praca na planie serialu była fantastyczną przygodą: przemili ludzie, wspaniała atmosfera. Tym bardziej cieszy mnie i moich kolegów fakt, że widzowie polubili serial, naszych bohaterów i ich perypetie – do tego stopnia, że Lombard…” stał się jedną z najchętniej oglądanych pozycji programowych minionej jesieni w TV Puls! – powiedział Zbigniew Buczkowski, wcielający się w serialu w główną rolę.
W drugim sezonie ponownie wystąpi Zbigniew Buczkowski, a partnerować mu będą m.in. Henryk Gołębiewski, Mateusz Murański, Jerzy Górski i inni. Pojawią się także nowe gwiazdy. Sezon będzie liczył 52 odcinki.
Emisja premierowych odcinków od 26 lutego o godz. 19.00 w TV Puls

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *