LP wystąpi w finale „The Voice of Poland”

Gościem specjalnym Wielkiego Finału 9. edycji „The Voice of Poland” będzie LP – amerykańska wokalistka i autorka hitu „Lost on You”. Podczas ostatniego odcinka na żywo artystka zaprezentuje najnowszy singiel „Girl Go Wild”. To nie jedyna gwiazda sobotniego wieczoru – finałowy odcinek uświetnią również czołowi polscy artyści. Z gościnnym występem pojawią się również m.in. Sarsa, Baranovsky i Doda.

 

LP gwiazdą wieczoru

LP to pseudonim Laury Pergolizzi, wokalistki, która ponad dwa lata temu zatrzęsła polskim rynkiem muzycznym przebojem „Lost on You”. Ta amerykańska piosenkarka o włoskich korzeniach zaczęła występować w 1998 roku. Zanim zdobyła popularność wydała trzy albumy, które odbiły się bez echa, a także przez lata pisała teksty dla Rihanny, Christiny Aquilery czy zespołu Backstreet Boys. W grudniu 2016 roku wydała płytę „Lost On You”, z której tytułowa piosenka podbiła listy przebojów i rozkochała w sobie miliony osób na całym świecie. Album w Polsce pokrył się złotem, a jej największy hit wciąż jest chętnie grywany przez największe stacje radiowe. Już w najbliższą sobotę LP wpadnie z wizytą do „The Voice of Poland” i zaśpiewa utwór „Girls Go Wild”, który jest zapowiedzią jej najnowszej płyty „Heart to Mouth”.

Plejada polskich gwiazd

LP to nie jedyny gość specjalny finału 9. edycji „The Voice of Poland”. W najbliższą sobotę w studiu pojawią się również uczestnicy, których kariera zaczęła się w muzycznym talent-show. Na scenę powróci Sarsa, uczestniczka 5. edycji „The Voice of Poland” i autorka takich hitów jak „Pióropusze” czy „Motyle i Ćmy”, a także Baranovsky, wokalista, który również zaczynał w „The Voice of Poland”. Muzyczną scenę „The Voice of Poland” rozgrzeje również królowa polskiego popu – Doda, która zaprezentuje singiel „Nie wolno płakać”.

Finał 9. edycji „The Voice of Poland” już w sobotę 1 grudnia o godz. 20:05 na antenie Telewizyjnej Dwójki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *