Łukasz Ciechański w zespole Rock Radia

3 kwietnia br. do zespołu Rock Radia dołączył Łukasz Ciechański - muzyk, montażysta, producent wideo oraz prezenter radiowy. Na antenie stacji będzie go można usłyszeć w roli prowadzącego popołudniową część programu "Przystanek Klasyka Rocka", która nadawana jest od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-18:00.

 

 

Łukasz "Ciechan" Ciechański zaczynał swoją przygodę z radiem w 2005 r. w Akademickim Radiu Kampus w Warszawie. Następnie był związany z Radiostacją i Planetą FM. W 2008 r. znalazł się w zespole tworzącym radio Chilli Zet. W latach 2009-2018 związany z Antyradiem, w którym prowadził m.in. weekendową "Listę Ciechana", popołudniowy program" uCiecha w Antyradiu" oraz poranny program "Piękna czy bestia" - wraz z Joanną Zientarską.

Na co dzień gra na basie w zespole Wild Pig razem z Piotrem "Dzikim" Chancewiczem (Mech, Oddział Zamknięty) i Pawłem "Rekinem" Jurkowskim (Mech, Rootwater). Występował również na scenie m.in. z takimi muzykami, jak Jerzy Styczyński (Dżem), Wojciech Pogorzelski (Oddział Zamknięty), Jarosław Wajk (Oddział Zamknięty), Urszula, Łukasz Drapała (Chemia) czy zespołem Ametria.

"Przystanek Klasyka Rocka" to propozycja Rock Radia spędzenia popołudnia z największymi klasykami rocka. W programie są m.in.: "Gorące krzesło Rock Radia" - czyli wywiady z gośćmi Rock Radia oraz "Kultowe w Rock Radiu" - rozmowy o miejscach, rzeczach, ciuchach, jedzeniu, filmach i książkach - słowem o wszystkim, co ma swoje miejsce w historii.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.