Łukasz Ciechański w zespole Rock Radia

3 kwietnia br. do zespołu Rock Radia dołączył Łukasz Ciechański – muzyk, montażysta, producent wideo oraz prezenter radiowy. Na antenie stacji będzie go można usłyszeć w roli prowadzącego popołudniową część programu „Przystanek Klasyka Rocka”, która nadawana jest od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-18:00.
 

 
Łukasz „Ciechan” Ciechański zaczynał swoją przygodę z radiem w 2005 r. w Akademickim Radiu Kampus w Warszawie. Następnie był związany z Radiostacją i Planetą FM. W 2008 r. znalazł się w zespole tworzącym radio Chilli Zet. W latach 2009-2018 związany z Antyradiem, w którym prowadził m.in. weekendową „Listę Ciechana”, popołudniowy program” uCiecha w Antyradiu” oraz poranny program „Piękna czy bestia” – wraz z Joanną Zientarską.
Na co dzień gra na basie w zespole Wild Pig razem z Piotrem „Dzikim” Chancewiczem (Mech, Oddział Zamknięty) i Pawłem „Rekinem” Jurkowskim (Mech, Rootwater). Występował również na scenie m.in. z takimi muzykami, jak Jerzy Styczyński (Dżem), Wojciech Pogorzelski (Oddział Zamknięty), Jarosław Wajk (Oddział Zamknięty), Urszula, Łukasz Drapała (Chemia) czy zespołem Ametria.
„Przystanek Klasyka Rocka” to propozycja Rock Radia spędzenia popołudnia z największymi klasykami rocka. W programie są m.in.: „Gorące krzesło Rock Radia” – czyli wywiady z gośćmi Rock Radia oraz „Kultowe w Rock Radiu” – rozmowy o miejscach, rzeczach, ciuchach, jedzeniu, filmach i książkach – słowem o wszystkim, co ma swoje miejsce w historii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *