PolsatSport w TV

Łukasz Madej i Paweł Golański gośćmi Cafe Futbol

Gośćmi najbliższego magazyny Cafe Futbol będą byli reprezentanci Polski, Łukasz Madej oraz Paweł Golański. W programie połączymy się z Bartoszem Bosackim, Tomaszem Hajtą oraz Arturem Wichniarkiem.

 

 

Polski futbol wrócił po ponad dwóch miesiącach przerwy. Najpierw w wydaniu pucharowym. W zaległych meczach 1/4 finału Pucharu Polski Legia Warszawa ograła Miedź Legnicę, a Lech Poznań okazał się lepszy od Stali Mielec. Drużyna ze stolicy w półfinale zagra z Cracovią, a “Kolejorz” zmierzy się z Lechią Gdańsk. W Cafe Futbol zobaczymy materiał Szymona Rojka, który zajął się tematem meczów pucharowych.

W weekend wróciła również PKO Ekstraklasa, a 2 czerwca wznowione zostaną rozgrywki Fortuna 1 Ligi. Szymon Zaworski przyjrzał się tym pierwszym rozgrywkom, a dokładnie prawom telewizyjnym, które ESA sprzedała do kilku państw europejskich. W piątek podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki oraz Zbigniew Boniek opowiedzieli o powrocie kibiców na polskie stadiony. Ten planowany jest na 19 czerwca.

W Cafe Futbol gośćmi Bożydara Iwanowa będą Łukasz Madej oraz Paweł Golański. Pierwszy karierę zaczynał w ŁKS-ie Łódź. Później występował m.in. w Academice Coimbra, Górniku Zabrze czy Śląsku Wrocław. W reprezentacji Polski zagrał pięciokrotnie. Drugi z gości również zaczynał w Łódzkim Klubie Sportowym. Następnie bronił barw m.in. Korony Kielce, Steauy Bukareszt, a po zakończeniu kariery spróbował swoich sił w beach soccerze. Obecnie jest ekspertem Polsatu Sport. Oczywiście nie zabraknie Romana Kołtonia oraz Cezarego Kowalskiego. Połączymy się także z Arturem Wichniarkiem, Bartoszem Bosackim oraz Tomaszem Hajtą.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *