MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Łukasz Płoszajski w 13. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Aktor serialu „Pierwsza miłość” i mentalista w 13. edycji show. Od 2004 roku znany jest widzom Polsatu jako Artur Kulczycki, ale teraz postanowił sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Jak poradzi sobie jako tancerz? Łukasz Płoszajski poza talentem aktorskim ma umiejętności, które pozwalają mu czytać w myślach i wpływać na innych ludzi. Czego jeszcze będzie można się o nim dowiedzieć podczas rywalizacji o Kryształową Kulę?

 

Artur Kulczycki, ale także i…

Łukasz Płoszajski ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera w Łodzi. Od 2004 roku wciela się w postać Artura Kulczyckiego w popularnym serialu „Pierwsza miłość”. Ma także na koncie gościnne występy w produkcjach „Fala zbrodni” i „Świat według Kiepskich”. Oprócz tego można go zobaczyć w rozmaitych spektaklach na deskach teatrów w całej Polsce. Pomimo wielu zajęć znalazł czas, aby wziąć udział w 13. edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Haker Umysłu

Aktor realizuje się także jako mentalista, co zaowocowało przygotowaniem autorskiego programu „Haker Umysłu”. To one-man show, w którym aktywny udział berze widownia. Losowo wybrane osoby zapraszane są na scenę, a Łukasz Płoszajski w rozrywkowy sposób przedstawia, jak można wpływać na ludzkie umysły i odczytywać myśli innych. Czy te umiejętności pomogą mu na parkiecie „Dancing with the Stars”?

13. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jesienią 2022 roku w poniedziałki w Polsacie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *