Canal+ PolskaMediaZapowiedzi TV

Lutowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

Z okazji ferii zimowych CANAL+ przygotował dla najmłodszych widzów dwie super nowości oraz dwie kontynuacje. W lutym zobaczymy „Gdzie jest Chicky?” oraz „Tulipop”, czyli nowe bajki animowane, a także dobrze już znane i lubiane „Uki” i „Strażak Sam”. Produkcje dostępne będą na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE.

 

GDZIE JEST CHICKY?, premiera 06.02, dostępny od pon. do pt. o godz. 07:50 i 19:15 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Pełna zagadek animacja dla dzieci, w której mały kurczak o nieodpartym uroku, Chicky, przeżywa rozmaite przygody, dzięki którym lepiej poznaje otaczający go świat. Ciekawią go nowe miejsca, chciałby wszędzie zajrzeć i wszystko zobaczyć z bliska. Zwykle jest nieostrożny, więc często pakuje się w tarapaty, nie tracąc przy tym jednak humoru.

W każdym odcinku odkrywa interesujące, nowe miejsca lub przedmioty, a przy tym świetnie się bawi.

TULIPOP, premiera 27.02, dostępny od pon. do pt. o godz. 08:00 i 17:35 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Tulipop to magiczna wyspa, która wyłoniła się z morza dawno, dawno temu na skutek wybuchu podwodnego wulkanu. Żyją tu niezwykłe stworzenia i świecą aż trzy księżyce. Na Tulipopie wieloryb nie jest tylko wielorybem, a drzewo nie jest tylko drzewem.

To miejsce, w którym wszystko może się zdarzyć i często się zdarza! Oto islandzka animacja dla najmłodszych, pełna odniesień do lokalnych baśni i folkloru.

UKI, nowe odcinki od 01.02 od pon. do pt. o godz. 08:40 i 18:55 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Urocza animacja dla najmłodszych widzów, w której Uki poznaje świat. Sympatyczny, skrzydlaty stworek, mieszka na łące nad rzeką i spędza większość czasu na zabawie z przyjaciółmi: królikiem, wiewiórką, jeżem i żółwiem.

Razem poznają otaczający ich świat, uczą się rozpoznawać kształty, przedmioty i kolory. Nad zdolnymi maluchami czuwają słoneczko i chmurka.

STRAŻAK SAM, nowe odcinki od 06.02 od pon. do pt. o godz. 13:05 i 17:20 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Kolejne spotkanie z nieustraszonym Strażakiem Samem i jego drużyną. Mieszkańców Pontypandy czekają nowe emocje. Całe miasteczko wstrzyma oddech, gdy w rozpędzonym skuterze Mandy zepsują się hamulce. Strażacy będą musieli działać błyskawicznie, aby ją uratować.

Jak zwykle będą gasić pożary, wywołane przez nieostrożnych mieszkańców, oraz ratować ofiary wypadków. Na jedną z akcji wyruszą helikopterem, dostaną też nowe kombinezony, lepiej chroniące przed ogniem.

Produkcje bez ograniczeń wiekowych, dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *