Lutowe nowości w Telewizji WP

W lutym Telewizja WP zaprasza na kontynuację bardzo popularnego talent show Mam Talent Ameryka. Premierowe odcinki obejrzymy dwa razy w tygodniu! W niedzielne popołudnia proponujemy pasmo z wciągającymi dokumentami.

 

Mam talent Ameryka – piątek i sobota, 19.55

Nie lada gratka dla fanów tego programu! Od lutego zapraszamy na premierowe odcinki dwa razy w tygodniu! Oglądaj zmagania kolejnych śmiałków, który pokażą swoje największe talenty, jednocześnie walcząc o  ogromną nagrodę, w postaci  miliona dolarów!

Niezwykle utalentowanych uczestników jak zwykle ocenią jurorzy Howie Mandel, Simon Cowell, Mel B i Heidi Klum. W charakterze gospodyni wystąpi modelka, aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna Tyra Banks.

Pasmo z dokumentami – od 3.02, niedziela, 13.30 

Jak francuski prorok, Nostradamus żyjący w XVI-wiecznej Francji przewidział tak wiele współczesnych katastrof? Od tragicznych wydarzeń z 11 września do niedawnych tsunami na Pacyfiku, po epidemię eboli w  2014 r. W czym tkwi jego fenomen? To dlatego, że miał tajemnicę… Analiza przedstawiona w programie daje nam szansę na ostateczne złamanie jego tajemniczego kodu. Specjalne pasmo rozpoczynamy dokumentem „Nostradamus: Proroctwa na XXI wiek”.

W kolejnych tygodniach zapraszamy do obejrzenia: „Kaligula: 1400 dni terroru” oraz „Tajemnice rodu Jezusa”.

Ostry dyżur, od 5.02, wtorki i środy, 22.00

Siódma, premierowa seria hitu ukazującego kulisy pracy lekarzy z ostrego dyżuru. Ich zajęcie należy do najtrudniejszych na świecie. Wiąże się z nim olbrzymi stres i niewyobrażalna wręcz odpowiedzialność, gdyż ceną za każdą minutę zwłoki lub błędną decyzję może być ludzkie życie.

Spośród wielu historii, których świadkami są pracownicy ostrego dyżuru, autorzy programu wybierają te najbardziej niesamowite i zadziwiające. Lekarze opowiadają także o chwilach zwątpienia, bezsilności, ale i radości, jaką odczuwają za każdym razem, gdy uda im się wyrwać kolejne ludzkie istnienie ze szponów śmierci.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w  sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot. Bogata i interesująca oferta programowa sprawia, że wyróżniamy się wśród naszej konkurencji. Oferta Telewizji WP to przede wszystkim: lifestyle, rozrywka, docutainment i filmy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *