MediaZapowiedzi TV

Luty na kanale CBS Europa

W nadchodzącym miesiącu CBS Europa zaprasza na cykl filmowy Niedzielna premiera filmowa, a w nim na seanse z doskonałymi filmami, takimi jak „Ekstrakt” czy „Złapać spadającą gwiazdę”.

 

W lutym wyemitowany zostanie także miniserial „Świat bez końca” (na motywach powieści Kena Folletta pod tym samym tytułem).

14 lutego, w ramach cyklu Walentynki z CBS Europa, obejrzeć będzie można najpiękniejsze filmy o miłości – m.in. „Love Story” „Wielki Gatsby”.

Świat bez końca
Miniserial
Część I i II Część V i VI
4 lutego o 15:10 i 16:10 18 lutego o 15:15 i 16:15
Część III i IV Część VII i VIII
11 lutego o 15:10 i 16:10 25 lutego o 15:05 i 16:05
Występują: Ben Chaplin, Charlotte Riley, Cynthia Nixon
Miniserial przedstawia porywającą, opowiedzianą z rozmachem historię młodej, niepokornej kobiety o imieniu Caris, która zagrzewa swoje średniowieczne miasteczko, Kingsbridge, do walki z dwiema najpotężniejszymi siłami tamtych czasów – z Kościołem i Koroną. Bohaterka będzie starała się obronić swoje miasto przed zagładą i stanie do walki w nadziei na zaprowadzenie nowej ery wolności, rozwoju i oświecenia.
Niedzielna premiera filmowa
Niedziele o 21:00
Złapać spadającą gwiazdę
4 lutego
Występują: Sela Ward, Rebecca Jenkins, Andrew Jackson
Sydney Clarke, jedna z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazd, stoi u szczytu swojej kariery. Nad każdym z jej posunięć czuwa neurotyczny, manipulatorski manager. Wydaje się, że kobieta posiada wszystko – do momentu, w którym znajduje swojego narzeczonego w ramionach innej kobiety.
Ekstrakt
11 lutego
Występują: Jason Bateman, Kristen Wiig, Mila Kunis
Wydawać by się mogło, że Joel Reynold ma wszystko. Posiadający patenty na tajemnicze ekstrakty kulinarne właściciel przedsiębiorstwa, które zbudował od zera, powinien przecież być szczęśliwym człowiekiem. Jednakże zawsze, gdy Joel wraca do domu po godzinie ósmej, zastaje swoją żonę zakładającą właśnie spodnie dresowe… co oznacza, że jest nim zainteresowana dokładnie w takim stopniu, w jakim jego ciekawi jej umiejętność projektowania kuponów dla supermarketów.
Miłość jest teraz
18 lutego
Występują: Eamon Farren, Claire van der Boom
Film przedstawia historię początkującego fotografa, Deana, który wyrusza w podróż z Audrey, kochającą wolność artystkę. Pełna nadziei na miłości i przygody para rusza na emocjonującą wyprawę przez Nową Południową Walię. Niestety, ich związek zostanie poddany ciężkim próbom w postaci zdrady, zazdrości i nieoczekiwanego odkrycia prawdy, która odmieni na zawsze życie Deana.
Walentynki
Całodzienny maraton z filmami o miłości – zobaczymy m.in.:
Love Story
O 19:05
Występują: Ali MacGraw, Ryan O’Neal, John Marley
Stworzona w 1970 r. poruszająca opowieś
o miłości była największym dotychczasowym sukcesem wytwórni Paramount, czego najlepszym dowodem był Oscar i sześć Złotych Globów.
To właśnie miłość
O 21:00
Występują: Hugh Grant, Emma Thompson, Colin Firth
Doskonała komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. Film, którego akcja rozgrywa się we współczesnym Londynie, przedstawia liczne – wzruszające i zabawne – historie o miłości.
Wielki Gatsby
O 23:35
Występują: Robert Redford, Mia Farrow
Trzecia ekranizacja klasycznego opowiadania Fitzgeralda pod tym samym tytułem. Robert Redford wciela się w rolę milionera Jaya Gatsby’ego, który wykorzystuje swoją ogromną (i zapewne zdobytą w nieuczciwy sposób) fortunę, by wkupić się w łaski wyższych sfer wyspy Long Island.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *