Luty na kanale CBS Europa

W nadchodzącym miesiącu CBS Europa zaprasza na cykl filmowy Niedzielna premiera filmowa, a w nim na seanse z doskonałymi filmami, takimi jak „Ekstrakt” czy „Złapać spadającą gwiazdę”.

 

W lutym wyemitowany zostanie także miniserial „Świat bez końca” (na motywach powieści Kena Folletta pod tym samym tytułem).

14 lutego, w ramach cyklu Walentynki z CBS Europa, obejrzeć będzie można najpiękniejsze filmy o miłości – m.in. „Love Story” „Wielki Gatsby”.

Świat bez końca
Miniserial

Część I i II Część V i VI
4 lutego o 15:10 i 16:10 18 lutego o 15:15 i 16:15

Część III i IV Część VII i VIII
11 lutego o 15:10 i 16:10 25 lutego o 15:05 i 16:05

Występują: Ben Chaplin, Charlotte Riley, Cynthia Nixon

Miniserial przedstawia porywającą, opowiedzianą z rozmachem historię młodej, niepokornej kobiety o imieniu Caris, która zagrzewa swoje średniowieczne miasteczko, Kingsbridge, do walki z dwiema najpotężniejszymi siłami tamtych czasów – z Kościołem i Koroną. Bohaterka będzie starała się obronić swoje miasto przed zagładą i stanie do walki w nadziei na zaprowadzenie nowej ery wolności, rozwoju i oświecenia.

Niedzielna premiera filmowa

Niedziele o 21:00
Złapać spadającą gwiazdę
4 lutego

Występują: Sela Ward, Rebecca Jenkins, Andrew Jackson

Sydney Clarke, jedna z najpopularniejszych hollywoodzkich gwiazd, stoi u szczytu swojej kariery. Nad każdym z jej posunięć czuwa neurotyczny, manipulatorski manager. Wydaje się, że kobieta posiada wszystko – do momentu, w którym znajduje swojego narzeczonego w ramionach innej kobiety.

Ekstrakt
11 lutego

Występują: Jason Bateman, Kristen Wiig, Mila Kunis

Wydawać by się mogło, że Joel Reynold ma wszystko. Posiadający patenty na tajemnicze ekstrakty kulinarne właściciel przedsiębiorstwa, które zbudował od zera, powinien przecież być szczęśliwym człowiekiem. Jednakże zawsze, gdy Joel wraca do domu po godzinie ósmej, zastaje swoją żonę zakładającą właśnie spodnie dresowe… co oznacza, że jest nim zainteresowana dokładnie w takim stopniu, w jakim jego ciekawi jej umiejętność projektowania kuponów dla supermarketów.

Miłość jest teraz
18 lutego

Występują: Eamon Farren, Claire van der Boom

Film przedstawia historię początkującego fotografa, Deana, który wyrusza w podróż z Audrey, kochającą wolność artystkę. Pełna nadziei na miłości i przygody para rusza na emocjonującą wyprawę przez Nową Południową Walię. Niestety, ich związek zostanie poddany ciężkim próbom w postaci zdrady, zazdrości i nieoczekiwanego odkrycia prawdy, która odmieni na zawsze życie Deana.

Walentynki

Całodzienny maraton z filmami o miłości – zobaczymy m.in.:

Love Story
O 19:05

Występują: Ali MacGraw, Ryan O’Neal, John Marley

Stworzona w 1970 r. poruszająca opowieś
o miłości była największym dotychczasowym sukcesem wytwórni Paramount, czego najlepszym dowodem był Oscar i sześć Złotych Globów.

To właśnie miłość
O 21:00

Występują: Hugh Grant, Emma Thompson, Colin Firth

Doskonała komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. Film, którego akcja rozgrywa się we współczesnym Londynie, przedstawia liczne - wzruszające i zabawne – historie o miłości.

Wielki Gatsby
O 23:35

Występują: Robert Redford, Mia Farrow

Trzecia ekranizacja klasycznego opowiadania Fitzgeralda pod tym samym tytułem. Robert Redford wciela się w rolę milionera Jaya Gatsby’ego, który wykorzystuje swoją ogromną (i zapewne zdobytą w nieuczciwy sposób) fortunę, by wkupić się w łaski wyższych sfer wyspy Long Island.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.