Luty na kanale Paramount Channel HD

Paramount Channel HD po raz kolejny udowadnia, że kanały filmowe mają przed sobą świetlaną przyszłość. Kolejny miesiąc z rzędu stacja mogła się pochwalić rosnącą liczbą widzów. W porównaniu do stycznia 2017 roku kanał Paramount Channel HD odnotował wzrost aż o 164% SHR! To nic dziwnego, gdyż na ramówkę Paramount Channel HD składa się filmowa esencja Hollywood. Nie inaczej będzie w lutym. W najkrótszym miesiącu roku na antenie stacji pojawią się kultowe mega produkcje, najświeższe kinowe przeboje, a także ukryte filmowe skarby.

W czasie długich lutowych wieczorów Paramount Channel HD uraczy widzów filmowymi hitami, takimi jak m.in. „Podejrzani”„Papierowy księżyc” i „Wzgórze nadziei”. Na antenie stacji pojawi się arcydzieło kina wojennego „Szeregowiec Ryan”, trzymający w napięciu thriller „Kula” oraz znakomity dramat historyczny „Ostatni Samuraj”. Wisienką na torcie będzie jeden z największych kinowych przebojów wszech czasów „Bodyguard”, z Whitney Houston i Kevinem Costnerem w rolach głównych.

Jak zwykle na stacji Paramount Channel HD pojawią się uwielbiane przez widzów filmy akcji, w tym takie produkcje, jak „Podejrzani”, „Pole rażenia” i „Wpół do śmierci” oraz przezabawne komedie, m.in. „Shrek trzeci”, „Wielki biały ninja”, a także dwie części kultowej komedii „Pogromcy duchów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *