Luty na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam szczególnie poleca uwadze kontynuację przygód trzech lokomotyw ze „Stacyjkowa” – od 1 lutego zapraszamy na nowe odcinki.
 
W lutym Polsat JimJam poleca także na weekendowe maratony z serialem „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, cykl edukacyjny z bohaterami bajek „Tropiciele zagadek”, „Potworek Matma i jego drużyna”, „Teraz już wiesz” i „Hugo, co to znaczy”, a także cykl „Bohaterowie na co dzień”, czyli spotkania ze „Strażnikami Miasta” i „Strażakiem Samem”.
PREMIERA: STACYJKOWO
Od 1 lutego codziennie o 6:25, 12:47 i 17:06 (po dwa odcinki)
Od 1 lutego na antenie POLSAT JimJam zagości 1. sezon „Stacyjkowa”, będącego kontynuacją przygód trzech sympatycznych lokomotyw – Wilsona, Koko i Brunona. Bohaterowie mają do wykonania ważne zadania, które są przydzielane przez Wiolę. Po ukończeniu każdego z nich otrzymują odznakę. Każda z ciuchci ma inny temperament – Wilson to czerwona lokomotywa spalinowa. Jest zawsze pełen entuzjazmu, ale ma problemy z koncentracją i uważnością, dlatego musi popracować nad stosowaniem się do poleceń. Koko to lokomotywa elektryczna, uwielbiająca nowe wyzwania i to, w czym jest najlepsza, czyli wyścigi!
Bruno natomiast jest rozważny i zawsze można na niego liczyć. W jednym z odcinków na ciuchcie czeka wspaniała przygoda – w związku z otwarciem nowego parku safari będą musiały przewieźć zwierzęta do nowego domu – Koko zajmie się małpką, Bruno żyrafą, a Wilson słoniem. Jeśli im się uda, dostaną specjalne odznaki za transport zwierząt! Dzięki temu zadaniu bohaterowie zrozumieją, co znaczy troska o bezpieczeństwo innych – będą musieli dobrze pilnować swoich pasażerów. Przygody lokomotyw ze Stacyjkowa spodobają się zwłaszcza najmłodszym widzom – produkcja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Każdy odcinek trwa około dziesięciu minut.
MARATONY Z MY LITTLE PONY
W soboty i niedziele od 11:08 (po trzy odcinki)
W weekendy zapraszamy na spotkania z bohaterami serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. W magicznej krainie Equestria, której mieszkańcami są wyłącznie kolorowe kucyki, Księżniczka Celestia wyznacza jednorożcowi Twilight Sparkle niezwykle ważne zadanie.
Pracowita Twilight chce rozwinąć swoje magiczne moce, więc studiuje mądre księgi – ale Księżniczka każe jej zostawić naukę i wyruszyć na poszukiwanie przyjaciół! W uroczej, baśniowej wiosce Ponyville, Twilight spotyka pięć nowych kucyków. Seria zabawnych, nietypowych doświadczeń i fascynujących przygód sprawia, że bohaterka uczy się najpotężniejszej magii – magii przyjaźni!
ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 9:05 do 10:00 oraz od 14:00 do 15:00, a w weekendy od 14:00 do 15:00
Zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. Na najmłodszych czekać będą bohaterowie bajek:
Tropiciele zagadek
Potworek Matma i jego drużyna
Teraz już wiesz
Hugo, co to znaczy?
BOHATEROWIE NA CO DZIEŃ
Codziennie od 8:00 do 9:00 i od 16:00 do 17:00
Każdego dnia kanał POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z uwielbianymi przez dzieci bohaterami stojącymi na straży porządku i bezpieczeństwa – „Strażnikami Miasta” i „Strażakiem Samem”. „Strażnicy Miasta” zawsze mają ręce pełne roboty – Strażak Fiona zgasi nawet największy pożar, a Oficer Paulie rozwiąże każdą zagadkę.
Nie ulega wątpliwości, że również Strażak Sam to prawdziwy bohater, który nie tylko gasi pożary, ale jest też zawsze gotowy do niesienia pomocy przyjaciołom i kolegom po fachu. Cokolwiek się stanie – mieszkańcy Pontypandy wiedzą, że mogą na niego liczyć!
FILMOWE PORANKI
W soboty i niedziele o 9:05
W każdy sobotni i niedzielny poranek zapraszamy na seanse z bajkami:
Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko – w sobotę, 3 lutego
Tomek i przyjaciele: Torami do wspaniałych miejsc – w niedzielę, 4 lutego
Jasper – w sobotę, 10 lutego
Flipper i Lopaka – w niedzielę, 11 lutego
Heidi – w sobotę, 17 lutego
Kredki z Kolorkowa – w niedzielę, 18 lutego
Roztańczona Angelina: Rejs – w sobotę, 24 lutego
Angelina Ballerina: Tańcząca Królewna – w niedzielę, 25 lutego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *