MediaZapowiedzi TV

Luty na kanałach Cartoon Network i Boomerang

Przedstawiamy ramówkę kanałów Cartoon Network i Boomerang na luty 2021 roku, wraz z hitami programowymi miesiąca.

 

 

 

FUNGISY!

PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW PIERWSZEGO SEZONU W PONIEDZIAŁEK 8 LUTEGO O 14:20

EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:20

Widzowie Cartoon Network przekonali się już, że nie ma drugiego tak wyjątkowego miasteczka, jak wesołe Fungisowo. W lutym stacja wyemituje kolejne odcinki produkcji, za którą odpowiedzialny jest Stephen P. Neary! Pewnego dnia Seth znajdzie w oceanie maleńką ośmiornicę – będzie chciał dokładnie zbadać jej naturę i dowiedzieć się o niej dosłownie wszystkiego. Jednak, kiedy nowa przyjaciółka urośnie, sprawi Fungisom niemały kłopot!

To nie jedyne problematyczne odkrycie ciekawskiego chłopca, który razem z przyjaciółmi dowie się również, że babcia Grancie ma tajemniczą siostrę. Niestety starsze panie od wielu lat ze sobą nie rozmawiają. Seth będzie z całych sił starał się pomóc rodzinie.

BEN 10

PREMIERA ODCINKA SPECJALNEGO „BEN 10,010” W SOBOTĘ 27 LUTEGO O 7:30

POWTÓRKA W PONIEDZIAŁEK 1 MARCA O 20:50

Cartoon Network zaprezentuje specjalny 44-minutowy odcinek z czwartego sezonu przygód walecznego Bena! Akcja „Ben 10,010” rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Prezydentką Stanów Zjednoczonych jest Gwen Tennyson, a jej doradcą – hologram dziadka Maxa. Niestety świat zostaje zaatakowany przez hordy obcego Xerge.

Sprostać może im tylko Ben, który dla wypełnienia misji rezygnuje z emerytury superbohatera. Dorosły mężczyzna, pozbawiony części swoich mocy, ponownie postanawia zawalczyć o dobro planety. Do walki werbuje również swoją 10-letnią wersję.

CZAS SUPERBOHATERÓW

PREMIERA W SOBOTĘ 6 LUTEGO O 8:20

EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 8:20, DODATKOWA EMISJA W TE SAME DNI O 15:20

Maraton „Czas Superbohaterów” stanowi wyjątkową okazję do tego, aby dowiedzieć się nowych rzeczy o swoich ulubionych postaciach! W lutym widzowie Cartoon Network będą mogli cieszyć się weekendowym towarzystwem bohaterów seriali: „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”, „DC Super Hero Girls” i „Młodzi Tytani: Akcja!”.

Na fanów czeka również specjalny quiz. Czy wiesz, jak brzmi pełne imię Mao Mao? Jakim ukrytym talentem może pochwalić się Cyborg? Kim od zawsze chce zostać Raven? Jaki język obcy zna Batgirl? To tylko jedne z wielu ciekawostek, które stacja zdradzi podczas superbohaterskiego maratonu.

 

 

SCOOBASTYCZNE KINO BOOMERANGA!

PREMIERA W SOBOTĘ 6 LUTEGO O 10:00

EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 10:00

Scooby-Doo wraz z Kudłatym, Velmą, Daphne i Fredem odwiedzają liczne krainy w celu rozwiązania tajemniczych i często mrożących krew w żyłach zagadek kryminalnych. W lutym zagoszczą na antenie Boomeranga w specjalnym maratonie! W każdy weekend emitowane będą pełnometrażowe filmy ze strachliwym psem i jego przyjaciółmi w roli głównej.

W ramówce znajdą się najbardziej popularne tytuły w historii Brygady Detektywów, w tym: „Scooby-Doo i potwór z Loch Ness” czy „Scooby-Doo na tropie Mumii”. Jednak nie tylko Szkocja czy Egipt są celem wypraw wesołej paczki. Bohaterowie staną również na scenie u boku legendarnej grupy KISS, odkryją przerażającego Pantozaura i zawojują Dziki Zachód!

BEN 10 – CZAS BOHATERA!

PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 15 LUTEGO O 12:00

EMISJA CODZIENNIE O 12:00

Specjalny maraton z przygodami młodego Tennysona to nie tylko najciekawsze odcinki z serialu „Ben 10”, ale również premiera najnowszej produkcji „Ben 10 kontra wszechświat: Film!”. 19 lutego na antenie Boomeranga widzowie zobaczą międzygalaktyczną podróż nastolatka. Kiedy opuści Ziemię, dziadek Max i kuzynka Gwen zrobią co w ich mocy, aby obronić planetę.

A to nie wszystko – na widzów czekają również nowe ulepszenia Obcych i niezwykłe transformacje! Dodatkowo, z początkiem marca stacja zapowiada 44-minutowy odcinek specjalny, w ramach maratonu, w którym Gwen zostanie prezydentką Stanów Zjednoczonych, a Ben będzie musiał zrezygnować z… emerytury!

LAMPUT

PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW 3 SEZONU W PONIEDZIAŁEK 8 LUTEGO O 14:40

EMISJA CODZIENNIE O 14:40

Produkcja nominowana do International Kids Emmy 2020 powraca z premierowymi odcinkami na antenę Boomeranga! Lamput to pomarańczowy stworek, który został wynaleziony w laboratorium. Jest chytry i szybki, a w dodatku składa się z nietypowej, giętkiej substancji, dzięki czemu może dostać się wszędzie, gdzie tylko chce!

Upodabnia się do dowolnego przedmiotu, będąc mistrzem kryjówki. Pracownicy laboratorium, Specjalista i Chudszy Doktorek, muszą mieć się na baczności i pilnować sprytnego Lamputa. Każdy odcinek to nowy pościg, pełen zabawnych perypetii i niesamowitych przygód! Czy laborantom uda się po raz kolejny odnaleźć psotnego stwora?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *