Luty na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu kanał AMC szczególnie poleca nowe odcinki 1. sezonu „NOS4A2” – w każdy czwartek o 22:00. W lutym AMC poleca również cykl filmowy „Tajemnicze niedziele” – w każdą niedzielę o 22:00.

 

 

 

 

 

NOS4A2
Nowe odcinki w każdy czwartek o 22:00
Finał sezonu 12 marca o 22:00
PRODUKCJA WŁASNA AMC

„NOS4A2” to adaptacja bestsellerowej powieści Joego Hilla z 2013 roku o tym samym tytule. Serial skupia się na Vic McQueen, granej przez Ashleigh Cummings (Szczygieł), utalentowanej dziewczynie, która odkrywa w sobie nadnaturalną umiejętność do odnajdywania zagubionych rzeczy. Ten dar sprawia, że wchodzi w drogę nieśmiertelnemu Charliemu Manxowi, granemu przez nominowanego do nagrody Emmy® Zachary’ego Quinto („Star Trek”, „American Horror Story”). Manx posiada nadprzyrodzone moce, które pozwalają mu żywić się duszami dzieci by zachować wieczną młodość.

To, co z nich zostaje zabiera do Christmaslandu (Gwiazdkowej Krainy) – dziwacznego tworu swojej wyobraźni. Tu codziennie trwa Boże Narodzenie, a bycie smutnym jest wbrew zasadom. Vic stara się pokonać Manxa i uratować jego ofiary, ale sama musi uważać, by nie popaść w obłęd i nie stać się jedną z nich.

Występują: Zachary Quinto, Ashleigh Cummings

TAJEMNICZE NIEDZIELE

W każdą niedzielę lutego o 22:00

2 lutego
I LOVE YOUR WORK (2003)

Gray Evans (Giovanni Ribisi) jest gwiazdą filmową i wraz ze swoją żoną, również aktorką, żyje w swojej bańce. Boi się fanów prawie tak samo, jak prawdziwego życia. Na co dzień otaczają go sami pochlebcy, a czas spędza na planach zdjęciowych.

Kontakt z rzeczywistością ma jedynie poprzez obiektyw własnego aparatu. Kiedy Gray przypadkowo spotyka młodą parę, zaczyna tęsknić za życiem, które wiódł zanim stał się sławny.

9 lutego
WIEM KTO MNIE ZABIŁ (2007)

W spokojnym, małym miasteczku dochodzi do uprowadzenia bystrej i obiecującej młodej studentki, Aubrey Fleming (Lindsay Lohan), przez sadystycznego, seryjnego mordercę.

Kobiecie udaje się uciec, jednak gdy odzyskuje świadomość, upiera się, nie jest osobą, za którą wszyscy ją uważają. Twierdzi, że prawdziwa Aubrey znajduje się nadal
w śmiertelnym niebezpieczeństwie….

16 lutego
TRAGEDIA NA PRZEŁĘCZY DIATŁOWA (2012)

Grupa amerykańskich studentów w celu nakręcenia filmu dokumentalnego podąża śladami dziewięciu narciarzy, których ciała znaleziono w 1959 roku w głębi rosyjskich gór.

Próbując rozwiązać jedną z najdziwniejszych tajemnic XX wieku, jednak przygotowani na to, co odkryją, ani to, co znajdzie ich… Film został zrealizowany na podstawie prawdziwych wydarzeń.

23 lutego
KTO MA PSZCZOŁY TEN MA MIÓD (2017)

Przed rokiem ukochany mąż Honey (Alice Eve) został zamordowany na jej dorocznym halloweenowym przyjęciu kostiumowym. Kobieta przysięgła wówczas, że nie spocznie, dopóki go nie pomści i nie znajdzie mordercy.

Jednak od tego strasznego wydarzenia minął już rok, a ona wcale nie jest bliżej rozwiązania tej zagadki. Na tegoroczny bal kostiumowy zaprasza wszystkich potencjalnych podejrzanych. O pomoc w zdemaskowaniu mordercy prosi inspektora policji (Wilf Scolding).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *