MediaZapowiedzi TV

Luty na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu AMC szczególnie poleca uwadze premierę serialu „Stan Against Evil” – na emisję wszystkich odcinków 1. sezonu zapraszamy w sobotę, 16 lutego od 21:00, natomiast 2. sezonu – w sobotę, 23 lutego od 21:00.

AMC zaprasza także na kontynuację powtórki 2. sezonu serii „Kraina bezprawia” – w poniedziałki o 22:00 (po dwa odcinki), do 25 lutego.

Polecamy ponadto cykl filmowy „Na czerwonym dywanie” – w ramach, którego 24 lutego, od 6:00 zapraszamy na najbardziej uznane hollywoodzkie produkcje.

STAN AGAINST EVIL

Premiera, emisja wszystkich odcinków 1. sezonu w sobotę,
16 lutego od 21:00.
Premiera, emisja wszystkich odcinków 2. sezonu w sobotę,
23 lutego od 21:00.

Na mieszkańców Willard’s Mill spada kara za masowe palenie na stosach czarownic kilkaset lat temu – ich miasteczko nawiedzają 172 demony. Evie, nowa szeryf, zmuszona jest do współpracy ze swoim poprzednikiem, Stanem Millerem, przymusowo odesłanym na emeryturę po bójce, która miała miejsce podczas pogrzebu jego żony. Jedynym sposobem w jaki Evie i Stan mogą uratować miasto, jest znalezienie i zniszczenie każdego z demonów. Kluczem do tego jest odkodowanie stuletniej księgi znalezionej w pokoju niedawno zmarłej żony Stana.

Występują: John C. McGinley, Janet Varney, Dana Gould

KRAINA BEZPRAWIA
PRODUKCJA WŁASNA AMC

Kontynuacja powtórki 2. sezonu w każdy poniedziałek o 22:00 (po dwa odcinki) do 25 lutego.

„Kraina bezprawia” opowiada historię wielkiego wojownika Sunny’ego i młodego chłopca, M.K., którzy podróżują nieznanymi i niebezpiecznymi szlakami w poszukiwaniu życiowych prawd i oświecenia. Serial osadzony jest w odległej przyszłości, gdzie panuje ustrój feudalny. Ziemie zostały podzielone między baronów, którzy siłą i brutalnością doszli do władzy i bogactwa.
Występują: Daniel Wu, Orla Brady, Aramis Knight, Emily Beecham

FILMY NA CZERWONYM DYWANIE

Świętuj sezon nagród filmowych wraz z naszym gwiazdorskim cyklem,
w którym znajdziesz najbardziej uznane hollywoodzkie produkcje – w niedzielę, 24 lutego od 6:00

UCIECZKA W KAJDANACH, godz. 6:00

Dwaj więźniowie, John „Joker” Jackson (Tony Curtis) i Noah Cullen (Sidney Poitier), uciekają przed policją skuci ze sobą łańcuchem. Mimo nienawiści jaką do siebie żywią oraz różnic, które ich dzielą, mężczyźni będą zmuszeni ze sobą współpracować. Z czasem zawiązuje się między nimi przyjaźń.

Występują: Sidney Poitier, Tony Curtis, Theodore Bikel

HANNAH I JEJ SIOSTRY, godz. 7:50

Hannah (Mia Farrow) z poświęceniem oddaje się roli kochającej żony i matki, robiąc sobie przerwę w karierze, by wychować dzieci. Każdy zwraca się do niej z prośbą o radę, podczas, gdy ona sama nigdy nie opowiada o swoich problemach i uczuciach. Jej uporządkowane życie staje pod znakiem zapytania, gdy zaczyna podejrzewać swojego męża o romans z jedną z jej sióstr.

Występują: Mia Farrow, Michael Caine, Woody Allen, Carrie Fisher

SZCZĘŚCIE HARRY’EGO, godz. 9:55

Kamerzysta, Harry Hinkle, doznaje urazu podczas relacji meczu. Za namową szwagra postanawia udawać poważną kontuzję, by wyłudzić pieniądze od firmy ubezpieczeniowej.

Występują: Jack Lemmon, Judi West, Walter Matthau


NARZECZONA DLA KSIĘCIA, godz. 12:20

Dziadek czyta choremu na grypę chłopcu bajkę – historię przygód Księżniczki Buttercup, najpiękniejszej dziewczyny na świecie i jej ukochanego Westleya. Gdy Buttercup zostaje porwana, Westley musi pokonać setki przeszkód, by ją uratować.

Występują: Robin Wright, Cary Elwes, Christopher Guest, Wallace Shawn

TARAS BULBA, godz. 14:15

Dramat historyczny, którego akcja rozgrywa się w XVI wieku. Kozackiemu watażce walczącemu o odbicie swoich ziem z rąk Polaków przeciwstawia się własny syn, zakochany w polskiej dziewczynie.

Występują: Tony Curtis, Yul Brynner, Christine Kaufmann, Brad Dexter

BŁĘKIT NIEBA, godz. 16:35

Rok 1962. Żołnierz i inżynier nadzorujący testy atomowe znosi kolejne upokorzenia ze strony swojej wiecznie niezadowolonej i cynicznej żony. Po przeniesieniu do nowej bazy sprawy zaczynają się jeszcze bardziej komplikować.

Występują: Jessica Lange, Tommy Lee Jones, Chris O’Donnell

PAN I PANI BRIDGE, godz. 18:30

Walter i India Bridge to małżeństwo mieszkające w dużym domu z trójką dzieci. Z biegiem czasu w ich rodzinie zaczyna pojawiać się coraz więcej problemów. Pan Bridge jest surowym i nieznoszącym sprzeciwu człowiekiem, który nie potrafi okazywać swojej żonie uczuć. Kobieta czuje się w tej relacji coraz bardziej osamotniona. Gdy dzieci dorastają i wyprowadzają się z domu, małżeństwo zostaje wystawione na poważną próbę.

Występują: Paul Newman, Joanne Woodward

KOCHANICA FRANCUZA, godz. 21:00

Na planie filmu, którego akcja osadzona jest w XIX-wiecznej Anglii, aktorzy przeżywają historię podobną do losów granych przez siebie postaci. Obraz opowiada o romansie Sary nazywanej przez mieszkańców prowincjonalnego miasteczka „kochanicą Francuza” i bogatego arystokraty Charlesa. W rolach głównych Meryl Streep i Jeremy Irons.

Występują: Meryl Streep, Jeremy Irons, Lynsey Baxter

WROTA NIEBIOS, godz. 23:20

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach, jakie miały miejsce w stanie Wyoming w 1890 roku. Szeryf (Kris Kristofferson) i rewolwerowiec (Christopher Walken) biorą udział w tragicznej wojnie między hodowcami bydła a nowymi imigrantami.

Występują: Kris Kristofferson, Christopher Walken, Jeff Bridges

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *