MediaZapowiedzi TV

Luty na kanale CBS Action

W lutym CBS Action zaprasza widzów na trzymający w napięciu cykl „Wielkie pojedynki”, w którym zaprezentujemy filmy katastroficzne i science fiction przedstawiające starcia między prehistorycznymi bestiami, przybyszami z kosmosu, potyczki z przyrodą i walkę na śmierć i życie. W ramach cyklu będzie można zobaczyć między innymi: „Samolot kontra wulkan”, „Obcy kontra Łowca” czy obraz „Sindbad i siedem bestii”.

W tym miesiącu CBS Action również poleca uwadze widzów Serialowe hity„Dom grozy” ( sezon 3.), „Largo” (sezon 1.) oraz „Grom w raju” (sezon 1.).

Wielkie pojedynki

Prawdziwą siłę poznasz w bezpośrednim starciu! Gdy naprzeciw siebie stają bestie, kosmici lub magowie, gdy człowiek mierzy się z przyrodą, rozpoczyna się walka na śmierć i życie.
Cykl filmów w czwartki i piątki o 22:40

Samolot kontra wulkan (Airplane vs. Volcano)
Piątek 1 lutego o 22:40

Obsada: Dean Cain, Tamara Goodwin, Robin Givens

Kiedy samolot podczas lotu zostanie uwięziony pomiędzy wybuchającymi wulkanami, załoga i pasażerowie muszą walczyć o przeżycie. Ale czy uda im się to w uszkodzonej maszynie i bez lądowania?

SEAL kontra predator (Rise of the Predator)
Czwartek 7 lutego o 22:40

Obsada: Eric Roberts, Kristina Anapau, James C. Burns

W tajnym laboratorium na izolowanej wyspie dochodzi do awarii. Jego właściciel wysyła grupę doskonale wyszkolonych najemników, by uratowali pracujących tam naukowców. Nikt jednak nie spodziewa się spotkania istoty, którą zastaną na miejscu.

Obcy kontra Łowca (AVH: Alien vs. Hunter)
Piątek 8 lutego o 22:40

Obsada: Dedee Pfeiffer, William Katt, Randy Mulkey

Międzygalaktyczny Łowca szuka najbardziej niebezpiecznych istot, które kryją się w całym Kosmosie. Jedną z nich dopadnie na Ziemi. Czy planeta przetrwa ich starcie?

Megarekin kontra Kolossus (Mega Shark vs. Kolossus)
Czwartek 14 lutego o 22:40

Obsada: Illeana Douglas, Amy Rider, Brody Hutzler

W poszukiwaniu nowych źródeł energii Rosja przypadkiem budzi Kolossusa – zapomnianego gigantycznego robota z czasów zimnej wojny. W tym samym czasie w oceanie pojawia się megalodon – ogromny prehistoryczny rekin…

Megarekin kontra krokozaurus (Mega Shark vs. Crocosaurus)

Piątek 15 lutego o 22:40

Obsada: Gary Stretch, Jaleel White, Robert Picardo

Potężny megalodon stanie oko w oko z prehistorycznym krokozaurem, a ich walka zagrozi przyszłości Ziemi. Armia amerykańska spróbuje zapobiec tragedii.

Pojedynek na czarną magię (Death by Magic)
Czwartek 21 lutego o 22:40

Obsada: Charlie O’Connell, Peter Firth, Kimberley Davies

Szymon Mag, przywódca tajnego, starożytnego zakonu broniącego świat przed złymi mocami, wyrusza, by odnaleźć godnego kandydata na swojego następcę.

Sindbad i siedem bestii (The 7 Adventures of Sindbad)

Piątek 22 lutego o 22:40

Obsada: Bo Svenson, Patrick Muldoon, Sarah Desage

Sindbad, prawdziwy Książę Persji, musi wypełnić siedem trudnych zadań,
aby uchronić świat przed straszliwą katastrofą.

Komodo kontra kobra (Komodo vs. Cobra)

Czwartek 28 lutego o 22:40

Obsada: Michael Paré, Michelle Borth, Paul Logan

Grupa ekologów wyrusza na odległą wyspę, aby nakręcić materiał o nielegalnych doświadczeniach na zwierzętach. Tymczasem eksperyment wymyka się spod kontroli.

Serialowe hity

Dom grozy (Penny Dreadful)

Sezon 3.
Od 10 lutego w soboty i niedziele po dwa odcinki od 23:00

Obsada: Josh Hartnett, Eva Green, Timothy Dalton

Akcja serialu rozgrywa się w wiktoriańskim Londynie, gdzie spotykają się najsłynniejsze postaci z literatury grozy, między innymi doktor Frankenstein i jego potwór, Dorian Gray, Drakula. Serial łączy ze sobą te klasyczne i mroczne opowieści, których bohaterowie zmagają się z poczuciem wyobcowania.

Largo (Largo)

Sezon 1.
Od 13 lutego w dni powszednie o 18:00

Obsada: Paolo Seganti, Sydney Penny, Diego Wallraff

Largo Winch, nieślubny syn milionera, po jego nagłej śmierci dziedziczy cały majątek – i wrogów. Odtąd Largo będzie szukał morderców ojca, próbując jednocześnie samemu uniknąć śmierci i naprawić zło, które ojciec wyrządził wielu ludziom.

Grom w raju (Thunder in Paradise)

Sezon 1.
Od 26 lutego w dni powszednie o 17:00

Obsada: Hulk Hogan, Carol Alt, Chris Lemmon

Dwaj byli członkowie SEAL walczą z przestępczością wszędzie tam, gdzie trudno to robić oficjalnymi metodami. Nieocenioną pomocą w ich pracy jest Grom – supernowoczesna łódź wyposażona we wszystkie gadżety świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *