Luty na kanale CBS Europa

W lutym CBS Europa zaprasza do oglądania filmowych premier w każdy weekend od 21:00. Na antenie zobaczymy między innymi: komedię romantyczną „Randka w ciemno” z Brucem Willisem i Kim Basinger, poruszający dramat „Motyl Still Alice” z Julianne Moore w roli błyskotliwej profesorki lingwistyki, szczęśliwej żony i matki, która wkrótce po 50. urodzinach zauważa u siebie pierwsze symptomy choroby Alzheimera, melodramat „Stalowe magnolie” w gwiazdorskiej obsadzie, czy „Siedem lat w Tybecie” z Bradem Pittem w roli podróżnika, który w Himalajach poznaje młodego Dalajlamę XIV i jest świadkiem hekatomby Tybetu po zajęciu przed komunistyczne Chiny.

 

W lutym CBS Europa zaprasza także do oglądania cyklu „Walentynkowy weekend”, w ramach którego zobaczyć będzie można najbardziej romantyczne filmy, w tym między innymi: „Wzgórze nadziei”, „Pokój z widokiem”, „Anna Karenina”, czy „To właśnie miłość”.

PREMIERY MIESIĄCA

Randka w ciemno (Blind Date)
Piątek 5 lutego o 21:00

Obsada: Bruce Willis, Kim Basinger, John Larroquette
Komedia romantyczna. Piękna kobieta, której osobowość zmienia się pod wpływem choćby kieliszka szampana – i pracoholik, który potrzebuje towarzyszki na służbową kolację z kontrahentem. Ich randka w ciemno zacznie się znakomicie, ale wkrótce zupełnie wymknie się spod kontroli…

Motyl Still Alice (Still Alice)
Sobota 6 lutego o 21:00

Obsada: Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart
Dramat. Błyskotliwa profesorka lingwistyki, szczęśliwa żona i matka, wkrótce po 50. urodzinach zauważa u siebie pierwsze symptomy choroby Alzheimera. Dla intelektualistki to wyrok, dla jej najbliższych – szczególnie męża i młodszej córki – najtrudniejsza próba.

Dwa miliony dolarów napiwku (It Could Happen to You)
Sobota 13 lutego o 21:00

Obsada: Nicolas Cage, Bridget Fonda, Rosie Perez
Komedia romantyczna. Prostolinijny nowojorski policjant, nie mając pieniędzy na napiwek, obiecuje kelnerce połowę wygranej z losu na loterię. Gdy wygrywa 4 mln dolarów, zgodnie z obietnicą chce się ta sumą podzielić z kelnerką. Ale przecież jego żona z pewnością do tego nie dopuści!

Stalowe magnolie (Steel Magnolias)
Walentynki – niedziela 14 lutego o 21:00

Obsada: Sally Field, Julia Roberts, Shirley MacLaine, Dolly Parton
Melodramat. Małe miasteczko w Luizjanie. Grupa przyjaciółek właścicielki salonu piękności spotyka się tu, by spod suszarek dzielić się dobrymi i złymi przeżyciami. Kobiety żyją nadchodzącym weselem córki jednej z nich. Wkrótce największą troską stanie się nie ślub, a choroba dziewczyny.

Miłość ma dwie twarze (The Mirror Has Two Faces)
Sobota 20 lutego o 21:00

Obsada: Barbra Streisand, Jeff Bridges, Pierce Brosnan
Komedia romantyczna. Dowcipna, inteligentna i niezbyt atrakcyjna wykładowczyni literatury odpowiada na anons matrymonialny atrakcyjnego profesora matematyki, który u kobiety szuka przymiotów ducha, a nie ciała. Wkrótce Gregory oświadcza się. Czy małżeństwo spełni wszystkie marzenia pani profesor?

Siedem lat w Tybecie (Seven Years in Tibet)
Niedziela 21 lutego o 21:00

Obsada: Brad Pitt, David Thewlis, BD Wong
Dramat. Austriacki podróżnik, pyszałek i egoista, utyka w Himalajach w chwili wybuchu II wojny światowej. Trafia do brytyjskiego obozu jenieckiego, skąd udaje mu się w końcu uciec. Poznaje młodego Dalajlamę XIV i jest świadkiem hekatomby Tybetu po zajęciu przed komunistyczne Chiny. Na faktach.

Ta ostatnia noc (About Last Night)
Sobota 27 lutego o 21:00

Obsada: Rob Lowe, Demi Moore, Jim Belushi
Komedia romantyczna. Danny i Bernie to najbliżsi przyjaciele. Bernie czuje się
w obowiązku pouczać młodszego kumpla. Jednak gdy Danny pozna uroczą Debbie, dobre rady Berniego okażą się przeciwskuteczne. Czy Debbie zaufa uczuciu i da szansę tej miłości?

WEEKEND WALENTYNKOWY

Od 12 do 14 lutego weekend najbardziej romantycznych filmów, w tym filmowe hity już od wczesnego wieczoru:

Piątek 12 lutego

18:05 Wzgórze nadziei (Cold Mountain)

21:00 Kapitan Corelli (Captain Corelli’s Mandolin)

23:30 Pokój z widokiem (A Room with a View)

Sobota 13 lutego

18:30 Anna Karenina (Anna Karenina)

21:00 Dwa miliony dolarów napiwku (It Could Happen to You) – premiera

23:00 To właśnie miłość (Love Actually)

Niedziela 14 lutego (walentynki)

06:00-14:35 Miłosna kolekcja – ekranizacje powieści Jeanette Oke

18:30 To właśnie miłość (Love Actually)

21:00 Stalowe magnolie (Steel Magnolias) – premiera

23:15 Anna Karenina (Anna Karenina)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *