Luty na kanale CBS Reality

W styczniu CBS Reality poleca uwadze premierę 3. sezonu serii „Królowie aukcji” opowiadającej o Gallery 63 w Atlancie – jednym z najlepiej zaopatrzonych domów aukcyjnych w Stanach Zjednoczonych. Jego właściciel, Paul Brown wraz ze swoim zespołem codziennie zagłębia się w świat wyjątkowych skarbów i nietuzinkowych przedmiotów wystawionych na sprzedaż. Niejednokrotnie aukcje przeprowadzone w firmie Paula są emocjonalną huśtawką zarówno dla klientów jak i całego zespołu.

 

 

 

 

 

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza także do oglądania premierowych odcinków 5. sezonu serialu dokumentalnego „Bliskie spotkania z nadprzyrodzonym”, w którym osoby mające za sobą paranormalne doświadczenia opowiadają swoje przerażające i zmieniające życie historie. Każdy z godzinnych odcinków przedstawia trzy niezwykłe opowieści połączone określonym, nadprzyrodzonym tematem. W programie będzie można usłyszeć także wypowiedzi profesjonalistów zajmujących się tą tematyką, dzięki którym widzowie mają szansę wnikliwie zapoznać się z tymi niezwykłymi wydarzeniami. Wśród poruszanych w tym sezonie zagadnień znajdują się złe sny, stworzenia z piekła i duchy, które zamieszkują nasze domy.

KRÓLOWIE AUKCJI
Sezon 3.
Od 17 lutego do 5 marca w dni powszednie od 17:00 (po dwa odcinki)

Biznes kwitnie w Gallery 63 w Atlancie – jednym z najlepiej zaopatrzonych domów aukcyjnych w Stanach Zjednoczonych. Jego właściciel, Paul Brown wraz ze swoim zespołem codziennie zagłębia się w świat wyjątkowych skarbów i nietuzinkowych przedmiotów wystawionych na sprzedaż. Niejednokrotnie aukcje przeprowadzone w firmie Paula są emocjonalną huśtawką zarówno dla klientów jak i całego zespołu.

W tym sezonie, oprócz Cindy – kierowniczki biura, Jona – kolekcjonera pracującego na zlecenie domu aukcyjnego i Delfino – złotej rączki, Paul wprowadza do interesu trzy nowe osoby: zuchwałego rzeczoznawcę z Londynu – Jamiego Breese’a – z szeroką wiedzą na temat antyków i własnym stylem oraz dwóch niezwykłych zbieraczy z Michigan – Steve’a i Erniego Garrettów, którzy kochają unikalne przedmioty i dysponują wyjątkowymi umiejętnościami negocjacyjnymi. Razem ten wyjątkowy zespół aukcyjnych asów połączy ze sobą kupującego i sprzedającego, mając nadzieję, że będzie to doskonała mieszanka zysku i pasji.

BLISKIE SPOTKANIA Z NADPRZYRODZONYM
Sezon 5.
Od 29 lutego do 29 marca w soboty i niedziele o 20:00

Serial dokumentalny, w którym osoby mające za sobą paranormalne doświadczenia opowiadają swoje przerażające i zmieniające życie historie. Każdy z godzinnych odcinków przedstawia trzy niezwykłe opowieści połączone określonym, nadprzyrodzonym tematem. W programie będzie można usłyszeć także wypowiedzi profesjonalistów zajmujących się tą tematyką, dzięki którym widzowie mają szansę wnikliwie zapoznać się z tymi niezwykłymi wydarzeniami. Wśród poruszanych w tym sezonie zagadnień znajdują się złe sny, stworzenia z piekła i duchy, które zamieszkują nasze domy.

Od mrocznych cieni, demonów, agresywnych duchów do ponurego Żniwiarza – seria dokumentuje historie różnych osób, które łączą podobne doświadczenia. Dokumentaliści towarzyszą bohaterom na każdym kroku słuchając ich opowieści i dokumentując cały przerażający proces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *