Luty na kanale Eurochannel

Najlepsze europejskie kino w lutym znajdziecie w Kinie Europa! Eurochannel przygotował niebywałą kolekcję produkcji w wykonaniu najlepszych aktorów i reżyserów. Wyjątkowa ramówka pozwoli Wam zachwycić się tym, co najlepsze w europejskim kinie.

 

CAŁKOWITE UJAWNIENIE

Spokojne i szczęśliwe życie tej rodziny zakłóca porwanie ojca. Kilka lat wcześniej porwano jego żonę, Elenę, która teraz zaciekle walczy z porywaczami i własną przeszłością.

Kino Europa zaprasza do poznania mrocznej strony miłości w nowych odcinkach serialu Całkowite ujawnienie! Czytaj więcej

TYLKO TY

W słonecznym, urzekającym Neapolu za chwilę wydarzy się cud. Carlo i Valentinę połączy miłość od pierwszego wejrzenia. To spotkanie na zawsze zmieni ich przeznaczenie. Ale czy na pewno na lepsze?

Kino Europa zaprasza na Tylko ty – zwariowany serial ze sporą dawką włoskiego humoru! Czytaj więcej

TAJEMNICE DOMÓW ROCHEVILLE’ÓW

Ten dom zdolny jest do najgorszego i najwspanialszego. Ochroni cię, ale może też zniszczyć. Kino Europa zaprasza na premierę Tajemnic domu Rocheville’ów, nowy serial o nawiedzonej wiejskiej posiadłości należącej do jednej z najbogatszych francuskich rodzin.

Pięć pokoleń będzie rozkwitać i cierpieć pod jego dachem! Czytaj więcej

SYCYLIJSKI SEN

Młody mężczyzna pragnie zostać znanym we Włoszech artystą. W czasie podróży po swoje marzenie spotka wiele przeciwności, ale też wielu pomocnych ludzi życzących mu szczęścia.

Kino Europa zaprasza na Sycylijski sen, wzruszającą komedię o sukcesie i radości! Czytaj więcej

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *