MediaPolsatZapowiedzi TV

Machulski i inne smakowite kąski na święta w VOD

Przekręt w rozmiarze KINGSAJZ prosto od prawdziwego mistrza polskich komedii, który nie waha się grać VABANK! “Volta” to nowa komedia Juliusza Machulskiego – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą “V”. Zestaw rewelacyjnych komedii w klimacie świątecznym: “Firmowa gwiazdka”, “Zły Mikołaj 2” i “Listy do M 2”. A dla fanów kina kryminalnego “Pitbull: Nowe porządki” i “Służby specjalne” w promocji, tylko 4,90.

 

Volta

Volta to prawdziwy “kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości.

Zły Mikołaj 2

Billy Bob Thornton jako najbardziej zdemoralizowany Mikołaj na ziemi pakuje się w nieprawdopodobne kłopoty. Film tylko dla niegrzecznych dorosłych!

Firmowa gwiazdka

Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie “śledzikiem” to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Zobaczcie co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

Listy do M 2

Członkowie pięciu rodzin w dzień Bożego Narodzenia przeżywają trudne sytuacje, które stopniowo i w różny sposób rozwiązują się.

“Listy do M. 2” to największy kinowy przebój ostatnich lat z rewelacyjną obsadą: Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Paweł Małaszyński, Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak.

Pitbull: Nowe porządki i Służby specjalne

Pitbull: nowe porządki: “Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz”. Tymi słowami Bogusław Linda rzuca wyzwanie policjantowi o pseudonimie Majami.

Służby specjalne: Po likwidacji WSI do życia zostaje powołana nowa organizacja wywiadowcza. Wkrótce trójka jej członków zaczyna mieć wątpliwości, dla kogo tak naprawdę pracuje.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 28 grudnia 2017 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *