Maciej Sawicki gościem Cafe Futbol

Maciej Sawicki będzie gościem niedzielnego Cafe Futbol. W programie poruszone zostaną tematy rozpoczynających się 23 maja mistrzostw świata U-20, a także bieżące sprawy z polskich i zagranicznych boisk.

 

W rozpoczynających się 23 maja mistrzostwach świata U-20 Polska wystąpi w grupie z Kolumbią, Tahiti oraz Senegalem. Turniej odbędzie się Łodzi, Lublinie, Tychach, Bielsko-Białej, Bydgoszczy i Gdyni.

Dotychczas największym sukcesem reprezentacji Polski do lat 20 było trzecie miejsce w 1983 roku. W tamtej kadrze występował m.in. Wiesław Wraga, z którym porozmawiał Szymon Zaworski.

Gościem Cafe Futbol będzie sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej, Maciej Sawicki. W przeszłości grał on w reprezentacjach do lat 17, 18, 19, 20 oraz 21. Opowie on o nadchodzącym turnieju.

Ponadto goście prowadzącego program Romana Kołtonia porozmawiają o ostatniej kolejce Ekstraklasy, która odbędzie się kilka godzin po zakończeniu studia CF. Kolejnym tematem będą również zbliżające się finały Ligi Europy i Ligi Mistrzów. W programie mini raport z przygotowań wszystkich czterech angielskich klubów, które zagrają kolejno w Baku i Madrycie.

Prowadzący: Roman Kołtoń
Gość: Maciej Sawicki
Eksperci: Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka na Polsatsport.pl od godziny 12.25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *