Magazyn #7Strefa na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News

W Dzień Flagi RP czas na kolejny magazyn siatkarski #7Strefa. Główny temat to oczywiście walka o medale w LSK oraz Pluslidze.

 

Chemik Police przegrał 2:3 z Developresem SkyRes Rzeszów w trzecim meczu o brązowy medal Ligi Siatkówki Kobiet. Ekipa z Podkarpacia prowadzi 2-1 w rywalizacji do trzech zwycięstw. Czwarte starcie zostanie rozegrane w czwartek o 17:30 w Rzeszowie, a więc jego wynik i brązowe medalistki możemy poznać… w trakcie magazynu #7Strefa.

Znamy już za to mistrzynie Polski i zwyciężczynie Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2018/2019. Zostały nimi po raz drugi w historii siatkarki ŁKS Commercecon Łódź. W trzecim meczu finałowym pokonały 3:2 ekipę Grota Budowlanych Łódź. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Klaudia Alagierska. W magazynie siatkarskim zaprezentujemy kulisy finału i pomeczowe rozmowy z bohaterkami finału.

W rywalizacji o medale u mężczyzn, w drugim starciu o brązowy krążek mistrzostw Polski siatkarze Aluron Virtu Warty Zawiercie przegrali z Jastrzębskim Węglem 2:3. Spotkanie miało niezwykle zacięty przebieg, a zwieńczył je niezwykle długi tie-break (21:23). W rywalizacji do trzech zwycięstw jastrzębianie prowadzą 2–0, a trzecie starcie rozegrają w roli gospodarza.

Podobnie wygląda rywalizacja finałowa w Pluslidze, której w czwartkowym magazynie poświęcimy najwięcej miejsca. Wrócimy do kontrowersji z pierwszego boju o złoto, a także pokażemy jak wyglądał drugi mecz na Torwarze, gdzie ZAKSA wygrała 3:0. Kędzierzynianie prowadzą w rywalizacji do trzech zwycięstw 2-0 i już za kilka dni będą mogli świętować mistrzostwo. Siatkarze ONICO tanio skóry jednak nie sprzedadzą.

W magazynie #7Strefa zajrzymy także do Włoch, gdzie rozpoczęła się rywalizacja finałowa w Serie A1 z Leonem w jednej z głównych ról.

Transmisja magazynu #7Strefa na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News o 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *