PolsatSport w TV

Magazyn Fortuna 1 Liga w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Za nami 28. kolejka Fortuna 1 Ligi, w której poznaliśmy odpowiedzi na kilka ważnych pytań. Ciekawie jest na szczycie tabeli, gdzie o bezpośredni awans wciąż walczy kilka drużyn, jednak ścisłą czołówkę tworzą Podbeskidzie Bielsko-Biała, PGE FKS Stal Mielec oraz Warta Poznań. W magazynie Fortuna 1 Ligi podsumujemy wydarzenia na wszystkich pierwszoligowych boiskach.

 

W niedzielę piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Białej wygrali 2:0 ze Stomilem Olsztyn w 28. kolejce Fortuna 1 Ligi. Gospodarze triumfowali po trzech remisach z rzędu i w obliczu straty punktów przez inne zespoły, wskoczyli na fotel lidera. W innym meczu na szczycie Stal Mielec pokonała czwartego Radomiaka 2:0. Obecnie między pierwszym miejscem a trzecim jest różnica zaledwie dwóch punktów.

Na dnie tabeli toczy się równie ciekawa walka o utrzymanie. Niewielkie szanse na pozostanie w lidze mają Wigry Suwałki, które przegrały z GKS-em Bełchatów 2:4. Trochę lepsza sytuacja panuje w Chojnicach, gdzie drużyna Chojniczanki traci osiem punktów do bezpiecznego miejsca. W ostatnim meczu wygrali z GKS 1962 Jastrzębie 3:1, ale droga do pozostania w rozgrywkach jest jeszcze daleka. Najwyższe 16. miejsce spadkowe zajmuje Chrobry, ale tyle samo oczek ma Odra Opole, a wspomniani bełchatowianie mają jedno więcej.

W studiu prowadzonym przez Szymona Rojka nie zabraknie stałych ekspertów. W dyskusji o minionych meczach wezmą udział Tomasz Łapińśki oraz Janusz Kudyba.

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od godziny 20:40 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *