„Magazyn śledczy Anity Gargas” – kulisy nieprawidłowości podatkowych w kadrze siatkarzy

Przekręt z „lewymi fakturami” i naciski na urzędników skarbowych. „Magazyn śledczy Anity Gargas” 5 grudnia wróci do afery podatkowej z udziałem siatkarzy reprezentacji Polski.

Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” ujawniają kulisy nieprawidłowości podatkowych w kadrze narodowej polskich siatkarzy. Dziennikarze ustalili, że na firmy członków reprezentacji wystawiano tzw. „puste faktury”. Ten proceder umożliwiał sportowcom płacenie niższych podatków. Na czyje polecenie dochodziło do zastraszania pracowników urzędu podatkowego, którzy zgodnie z prawem mieli obowiązek wszczynać postępowania skarbowe przeciwko kadrowiczom? Dlaczego Urząd Kontroli Skarbowej w Katowicach umarzał postępowania ws. siatkarzy reprezentacji Polski?

„Magazyn śledczy Anity Gargas” to cotygodniowy program bezkompromisowej dziennikarki, która prześwietla najskrytsze tajemnice władzy różnych szczebli i ujawnia wszelkie nadużycia oraz przypadki łamania prawa. Autorka „Magazynu śledczego” idzie tropem patologicznych układów na styku polityki i biznesu, zgłębia afery z pierwszych stron gazet oraz skandale o zasięgu lokalnym, docierając do nieznanych wcześniej opinii publicznej dokumentów i świadków zdarzeń.

„Magazyn śledczy Anity Gargas” już dziś o godz. 22:20 w TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *