Magda Gessler w Grudziądzu!

W położonym nad Wisłą Grudziądzu, nieco od ścisłego centrum mieści się restauracja „Pod Kamienicą”. Prowadzi ją Krzysztof, niezwykle dumny z miejsca, w którym rezyduje. Niestety od dwóch lat właściciel zmaga się z chorobą, przez co nie ma już siły na walkę o lokal. Czy Magdzie Gessler uda się uleczyć sytuację?

 

 

 

 

Grudziądz to niezwykłe miasto. Żyje w nim blisko sto tysięcy mieszkańców, którzy mogą być dumni z sięgającej średniowiecza historii grodu. W tej malowniczej scenerii mieści się też restauracja „Pod Kamienicą”. Tytułowa kamienica została bowiem wybudowana w 1912 roku. Od 1996 roku Krzysztof prowadził tu kawiarenkę, ale ostatecznie zdecydował się na restaurację. Marzył o tym, aby lokal prowadzić wspólnie z dorosłym synem.

Niestety panowie częściej się kłócili, niż współpracowali. Ostatecznie syn zdecydował się na karierę za granicą. Osamotniony Krzysztof zainwestował w restaurację duże pieniądze. Gwarancją sukcesu miały być domowe obiady i często modyfikowana karta. Niestety po początkowym zainteresowaniu, klienci zaczęli znikać.

W dodatku dwa lata temu Krzysztof dowiedział się, że ma raka. Skupiony na chorobie, nie ma już siły na walkę o restaurację. Jakby tego było mało, pracownicy mocno narzekają na porywczy charakter szefa. Jak w takiej sytuacji poradzi sobie Magda Gessler?

Emisja odcinka już dzisiaj o godz. 21:30 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *