DVB-TMediaZapowiedzi TV

Magdalena Gwóźdź-Pallokat dołączyła do „24 Godzin”

Do redakcji serwisu informacyjnego „24 Godziny” dołączyła Magdalena Gwóźdź-Pallokat. Po raz pierwszy na antenie pojawiła się już 30 września, by wraz z zespołem zrobić niespodziankę Joannie Dunikowskiej, która wkrótce zostanie mamą i na najbliższe miesiące żegna się z programem.

 

30 września „24 Godziny” miały nietypowy przebieg. Redakcja programu przygotowała uroczyste pożegnanie Joanny Dunikowskiej, która z powodu macierzyństwa na jakiś czas znika z anteny. Widzowie sobotniego wydania „24 Godzin” mogli zobaczyć, jak koledzy żegnają Joannę i witają Magdę. Nie obyło się bez wzruszeń. Joanna otrzymała od Jarosława Kulczyckiego kwiaty a Magdalena zadebiutowała na antenie Nowej TV, zapowiadając specjalny materiał z Joanną w roli głównej.

Link do fragmentu „24 Godzin” na  Facebooku: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=370991569997927&id=160327131064373

Magdalena Gwóźdź-Pallokat współpracowała już Nową TV jako korespondentka z Berlina.

– „Bardzo cieszę się, że dołączam do zespołu programu „24 Godziny“. Nie wiem, czy gdziekolwiek indziej istnieje redakcja, w której jest tyle dobrej energii, świetnych pomysłów i wspaniałych ludzi”  mówi dziennikarka.

W latach 2009-2016 Magdalena Gwóźdź-Pallokat związana była z TVP 2 i TVP Info. Prowadziła „Panoramę Dnia“, „Panoramę Kraj“, „Panoramę Flesz“, pasmo poranne w TVP Info, programy „Reporter Polski“ i „Co słychać sąsiedzie“ (koprodukcja TVP, MDR i Deutsche Welle). W 2016 roku została nominowana do Polsko-Niemieckiej Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego za film „Uczcie się Polski. Opozycja w NRD i Solidarność“ (koprodukcja z Deutsche Welle).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *