DVB-TMediaZapowiedzi TV

Magdalena Waligórska-Lisiecka w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli uwielbiana przez widzów barmanka Wioletka z „Rancza”, zagra w drugim sezonie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Obecnie trwają zdjęcia do nowych odcinków, których premiera zaplanowana jest na wiosnę br. Tylko w TV Puls!

 

 

– Bardzo się cieszę, że dołączyłam do obsady serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, tym bardziej, że po raz pierwszy będę grać razem ze Zbigniewem Buczkowskim. Nie mogę się również doczekać spotkania z pozostałymi członkami ekipy. Wiem, że serial cieszy się ogromną sympatią widzów TV Puls, więc mam nadzieję, że również i moja bohaterka wzbudzi pozytywne emocje – powiedziała Magdalena Waligórska-Lisiecka.

W kogo Magdalena Waligórska-Lisiecka wcieli się w serialu?

– Gram Marzenkę, która będzie pomagać Kazimierzowi (Zbigniew Buczkowski) w lombardzie i która szybko otrzyma przydomek „Ekscelencja”. Moja bohaterka to kobieta po przejściach, która chce uciec od skomplikowanej przeszłości. Ale jak wiadomo, życie pisze różne scenariusze, więc nie do końca wszystko pójdzie po jej myśli. Marzenę  do pracy w lombardzie będzie szkolił Adek, na pewno więc pojawi się wiele zabawnych sytuacji z ich udziałem – o tym, jakie relacje połączą naszych bohaterów, widzowie dowiedzą się już wiosną. – dodaje aktorka.

W drugim sezonie serialu pojawi się wiele nowych emocjonujących wątków: Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i jego główny rywal w biznesie, Korynt (Marek Wolny), zawiążą nietypowy „sojusz”. Pojawi się nowy policjant „Beton” (Dominik Dąbrowski), który wraz z Darkiem (Tomasz Kutera) będzie się starał rozwiązać niejedną zagadkę kryminalną, powiązaną z lombardem. Z kolei Lolek (Jerzy Górski) będzie musiał zdecydować, czy chce walczyć o uczucie Marty (Agata Szafrańska). Widzowie poznają też losy nowych klientów lombardu, których poszczególne historie będą stanowić wątki kolejnych odcinków. Podobnie jak w sezonie pierwszym, nie zabraknie sytuacji humorystycznych, sensacyjnych i kryminalnych.

Producentem wykonawczym jest Studio A.

Pierwszy sezon serialu został doceniony przez czytelników i redakcję „Tele Tygodnia”, która przyznała mu nominację do Telekamery Tele Tygodnia 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny”. Głosowanie trwa do 25 stycznia 2018, a SMS-y o treści TK.L3 można wysyłać na numer 7265.

Magdalena Waligórska-Lisiecka

Urodziła się 5 stycznia 1981 roku. W 2007 roku ukończyła PWST w Krakowie, wydział we Wrocławiu. Aktorka teatralna i filmowa, zagrała ok 40 ról w filmach i serialach m.in. w „Ile waży koń trojański?”, „Testosteron”, „Moje córki krowy”, w serialach: „Na dobre i na złe” (pielęgniarka Iza Rutka), „Pierwsza Miłość” (Tatiana) czy „Plebania” (Oliwia Borzycka). Popularność przyniosła jej rola sympatycznej barmanki Wioletki w serialu „Ranczo” (2006-2009; 2011-2015). W 2016 roku wzięła ślub z aktorem Mateuszem Lisieckim. W lipcu 2017 para doczekała się synka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *