Maj 2017 na kanale Eurochannel

Kino Europa zaprasza na Cykl Filmów Włoskich! Jesteśmy dumni, że przez cały miesiąc możemy emitować dla Państwa najlepsze włoskie produkcje audiowizualne pochodzące z samego serca słonecznej Italii. Dołożyliśmy wszelkich starań by zaprezentować Wam najbardziej fascynujących artystów.WłączcieKino Europa, by we własnym domu poczuć orzeźwiającą bryzę znad Morza Śródziemnego!
 
Śnieg
Każdy prawdziwy dżentelmen zatrzyma się, aby pomóc kobiecie w potrzebie. Właśnie tak zaczyna się ten film. Norah zostaje porzucona przez mężczyznę, a w drodze do osiągnięcia celu pomaga jej przypadkowy nieznajomy.
Nie wie on jeszcze, że podjął właśnie decyzję, która zmieni życie obojga w niezapomnianą przygodę z romansem, rabunkiem i ucieczką w tle. Kino Europa zaprasza na Śnieg.
Nadziani
Kino Europa zaprasza na produkcję w stylu tradycyjnej włoskiej komedii, która nie tylko wciąż żyje, ale też ma się całkiem nieźle!
Poznajcie zabawnego prawnika, który postanowił oszukać życie i najbliższych. Nie przegapcie Nadzianych!
Prawo Christophe’a

Zapraszamy na kolejną przygodę w towarzystwie prawnika, który nie spocznie, póki sprawiedliwości nie stanie się za dość.
W tej roli wystąpili już Josiane Balasko, GérardJugnotoraz Daniel Prévost, a dziś zaprasza Was Richard Anconina, tytułowy Christophe z Prawa Christophe’a.
Czarne wdowy
Kino Europa zaprasza na finał pierwszego sezonu serialu Czarne wdowy. Trzy pary trzydziestoparolatków wyjeżdżają do domku nad jeziorem, gdzie wszystko zamienia się w jeden wielki chaos.
Rebeka, Johanne i Kira mają dość przemocy ze strony mężów i podejmują najważniejszą w życiu decyzję – postanawiają zabić swoich małżonków! Zaplanowana eksplozja nauczy dziewczyny, że wolność ma swoją cenę. Czy „wypadek” wpłynie na ich przyjaźń? Czy naprawdę rozwiąże wszystkie problemy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *