Maj na kanałach AXN White i AXN Black

Morderstwa na Lazurowym Wybrzeżu, ściganie zbrodniarza ukrywającego się w przeszłości i przyszłości, intrygi w domach aukcyjnych Nowego Jorku i konflikt bogów na amerykańskiej ziemi. Kanały AXN White i Black pokażą w maju serialową podróż, w której granice w czasie i przestrzeni nie istnieją.

 

 

Serial Sztuka i zbrodnia odkrywa zbrodnie i intrygi, skrywające się za wielomilionowymi transakcjami ekskluzywnych domów aukcyjnych w Nowym Jorku. Weteran wojenny z Iraku, Graham Connor (Christian Cooke), zajmuje się poszukiwaniem skradzionych dzieł sztuki. Gdy dostaje pracę w domu aukcyjnym Parke-Mason chce szybko dostać awans. Próbuje pozyskać jako swojego klienta rekina rynku nieruchomości, Samuela Bruknera (w tej roli Dennis Quaid). Musi jednak stawić czoła równie ambitnej przedstawicielce konkurencji, Roxanie Whitman (Kate Bosworth).

Premiera serialu Sztuka i zbrodnia w czwartek 31 maja o godz. 21.05. Kolejne odcinki w czwartki o 21.05 w AXN White.

Amerykańscy Bogowie to serial na podstawie powieści Neila Gaimana o tym samym tytule. Głównym bohaterem produkcji jest Cień – mężczyzna skazany na sześć lat więzienia za obrabowanie kasyna. Na kilka dni przed wyjściem na wolność dowiaduje się, że jego ukochana żona zginęła w wypadku samochodowym. W samolocie, którym leci na pogrzeb Laury, Cień poznaje tajemniczego pana Wednesdaya. Losy obu mężczyzn splatają się: Cień odkrywa, że Wednesday jest inkarnacją Odyna (boga panteonu nordyckiego), a ludzką postać przybrały także bóstwa innych kultur i religii. Bohater zostaje wciągnięty w konflikt pomiędzy starymi a nowymi bogami.

Premiera serialu Amerykańscy bogowie w piątek 4 maja o godz. 22.05. Kolejne odcinki w piątki o 22.05 w AXN Black.

W serialu Poza czasem bezwzględny przestępca, Garcia Flynn (w tej roli znany z Ostrego Dyżuru Goran Višnjić) kradnie wehikuł czasu, aby zmienić przeszłość i zniszczyć Amerykę. W pogoń za nim ruszają żołnierz Wyatt (Matt Lanter), naukowiec Rufus (Malcolm Barrett) i profesor historii Lucy (Abigail Spencer). Wykorzystując prototyp skradzionej maszyny podróżują w czasie, aby zatrzyma nadchodzącą apokalipsę.

Premiera serialu Poza czasem w poniedziałek 28 maja o godz. 21.05. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21.05 w AXN White.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.