Maj na kanale teleTOON+

W maju stacja teleTOON+ zaprasza na najnowszą serię szalonych przygód niebieskiego kota Oggy'ego oraz jego nieproszonych lokatorów... karaluchów! „Oggy i karaluchy 7” to niebezpiecznie duża dawka czarnego humoru i zwariowanych pomysłów, która nie pozwoli się nikomu nudzić.

 

 

Oggy i karaluchy 7
Emisja: od 1 maja codziennie o godz. 7:50 i 20:50

Kolejna seria szalonych przygód niebieskiego kota Oggy’ego oraz jego nieproszonych lokatorów… karaluchów to niebezpiecznie duża dawka czarnego humoru.

Nowe przygody Oggy’ego i psotnych karaluchów znów nie pozwolą się nikomu nudzić. Oczywiście nie obędzie się bez złośliwości małych lokatorów, które w tym sezonie zaleją dom Oggy’ego, zniszczą ogród i przeprowadzą się do Boba, największego wroga Oggy’ego… ze wszystkimi rzeczami niebieskiego kota. Nowy sezon to spotkanie ze starymi znajomymi: Olivią, Jackiem, Moniką i Bobem. Poznamy również nowych bohaterów, m.in. niezwykłe dziecko, które postanowi przeprowadzić naukowe eksperymenty na karaluchach! Będzie się działo!

Sissi młoda cesarzowa
Emisja: od 14 maja pn-pt o godz. 9:20 i 14:55

Poznajcie Sissi – młodą cesarzową, która przeniesie Was w swój magiczny świat!

Bajeczna adaptacja opartej na faktach historii piętnastoletniej Elżbiety – przyjaciółki zwierząt, księżniczki i przyszłej cesarzowej Austrii, na którą wszyscy wołają Sissi! Dziewczyna prowadzi spokojne życie, spędza dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi – zwierzętami. Pewnego dnia poznaje cesarza, kandydata na męża swojej siostry. Właśnie tak zaczyna się jedna z najbardziej znanych i romantycznych historii miłosnych wszechczasów. Sissi, rozdarta między dotychczasowym życiem a pałacem Franciszka, z różnym skutkiem stara się przestrzegać zasad na dworze cesarskim i jednocześnie zasłużyć na sympatię swojej przyszłej teściowej. Na szczęście w każdej sytuacji może polegać na ukochanym i jego wielkiej miłości.

Obejrzyjcie niezwykłą historię miłosną, która wydarzyła się naprawdę!

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.