Maj w Canal+ online

Maj w CANAL+ to przede wszystkim doskonałe seriale. Bardzo różne. Komediowi „Wystawieni” („Staged”), kryminalne „Dochodzenie” i „Obsesja”, czy dokumentalna „Przełęcz Diatłowa. W poszukiwaniu prawdy” to wybrane hity, które nie wyczerpują oferty seriali CANAL+. Do tego wspaniałe kino, emocje sportowe towarzyszące „bitwie o Anglię”, dokumenty, serie poradnikow i dla dzieci. Jak zwykle jest w czym wybierać.

 

SERIALE

WYSTAWIENI (STAGED), serial, CANAL+ SERIALE 1 maja, godz. 21:00 maraton z sezonem 1., 2 maja, godz. 21:00 maraton z sezonem 2., oba sezony dostępne w całości rownież w online na canalplus.com odpowiednio 2 i 3 maja. Gdy cały świat się czymś zamartwia, to zawsze można liczyć na brytyjski humor. Z dystansem i ironią do wszystkiego, a zwłaszcza do siebie samych Brytyjczycy dostarczą nam coś zabawnego i idealnie trafiającego w punkt. Tak też jest i tym razem.

Na świecie pandemia. Wszyscy siedzimy w domach i czekamy na lepsze czasy. Co więc robią aktorzy? No, przede wszystkim się nudzą. I gadają. Niby pretekstem są próby online do spektaklu, ale tak naprawdę gadać można o wszystkim. Serial „Wystawieni” to wielki popis dwóch wybitnych brytyjskich aktorów, którzy jeszcze niedawno wspólnie bawili nas w serialu „Dobry omen”. David Tennant znany jest także z „Doctora Who” i „Broadchurch”, zaś Michael Sheen z „Masters of Sex”, czy sagi „Zmierzch”. Tu obaj przed kamerkami, zarośnięci i nieuczesani grają lekko podkoloryzowane wersje samych siebie męczących siebie i swoich bliskich (w tych rolach też autentyczne rodziny) nudnym życiem w odosobnieniu. Do tego sporo gościnnych występów innych gwiazd.

Świetnie napisana, zagrana i wyreżyserowana produkcja BBC zaciera granicę między prawdę a fikcją i przede wszystkim bawi do łez.

DOCHODZENIE, serial kryminalny, Ale kino+ od 5 maja, godz. 20:10 oraz online na canalplus.com od 6 maja. Sześcioodcinkowy serial kryminalny odtwarzający autentyczne morderstwo, które miało miejsce niespełna cztery lata temu w Danii. Szwedzka dziennikarka Kim Wall zaginęła podczas wywiadu z właścicielem łodzi podwodnej Peterem Madsenem, przeprowadzanego w czasie rejsu na jej pokładzie. Skomplikowane śledztwo trwało miesiącami. Prowadzący je Jens Møller Jensen (Søren Malling) musiał pracować pod wielką presją rodziny zmarłej, mediów i prokuratury. Sprawa była głośna, a jej okoliczności (wyłowiona z morza zatopiona wcześniej łódź podwodna i podejrzany lokalny milioner-wynalazca porównywany do Elona Muska czy Richarda Bransona) dodatkowo utrudniały pracę.

Warto zwrócić uwagę, że scenarzystą i reżyserem serialu jest utalentowany duński twórca filmowy Tobias Lindholm, który wcześniej był autorem scenariuszy między innymi do serialu „Rząd” oraz znanych filmów Thomasa Vinterberga z Madsem Mikkelsenem „Polowanie” czy nagrodzonej tegorocznym Oscarem® w kotegorii najlepszy film międzynarodowy produkcji „Na rauszu”.

OBSESJA, serial kryminalny, CANAL+ PREMIUM od 28 maja, godz. 21:00 oraz online na canalplus.com od 29 maja. Fascynujący serialowy kryminał, w którym równie interesująca jest rozwikłanie zagadki, kto i dlaczego zabił, jak cała egzotyczna dla nas warstwa obyczajowa. Ta sześcioodcinkowa francusko/izraelska koprodukcja rozgrywa się właśnie w tym drugim kraju. To tam w pierwszym odcinku jesteśmy świadkami ślubu i wesela, na którym w pewnym momencie gaśnie światło, a gdy znowu robi się jasno okazuje się, że świeżo poślubiony pan młody nie żyje. I wszystko (łącznie ze śladami krwi) wskazuje na to, że zabiła go panna młoda. Rozpoczyna się śledztwo, które robi się coraz bardziej skomplikowane, a pochodząca z Francji panna młoda – Nathalie – okazuje się jedną wielką chodzącą tajemnicą. Tylko czy ktoś zdoła ją rozwikłać zanim znowu ktoś zginie?

Reżyserem „Obsesji” jest francuski filmowiec Thomas Vincent, który niegdyś zdobywał nagrody na festiwalu w Berlinie („Karnawał” 1999), a od kilku lat specjalizuje się w serialach kręcąc m.in. kilka odcinków historycznego „Wersalu. Prawa krwi” (2015-17), czy świetny brytyjski miniserial sensacyjny „Bodyguard” (2018).

Serial to produkcja CANAL+ ORIGINAL ze Studio Canal TV

KLANGOR, dramat rodzinny z historią kryminalną w tle, premierowe odcinki w piątki, o 21:00 na CANAL+ PREMIUM oraz na canalplus.com, cały sezon dostepny na canalpus.com od 14 maja. Maja Ostaszewska i Arkadiusz Jakubik wcielają się w role Magdy i Rafała Wejmanów, małżeńskiej pary, której życie wypada z zakrętu po tym, jak jedna z ich córek znika bez śladu. Kiedy permanentna niepewność i strach o córkę wystawiają na próbę więzi rodziny Wejmanów, Rafał znajduje oparcie w swojej nieugiętej nadziei. Wierząc, że tylko on może odnaleźć córkę, rozpoczyna desperackie poszukiwania na własną rękę. Wczoraj był psychologiem więziennym w randze porucznika, najbardziej opanowanym człowiekiem na świecie. Dzisiaj, żeby zrozumieć, co naprawdę wydarzyło się w noc zaginięcia jego córki, będzie musiał zaprzeczyć wszystkim wartościom, które jeszcze kilka dni wcześniej definiowały go jako męża, ojca, człowieka.

MARE Z EASTTOWN,serial kryminalny, sekcja HBO w pakiecie FILM na canalplus.com, premierowe odcinki dostępne na HBO w poniedziałki o godz. 20:10, a opcji na życzenie od wtorku. Wyśmienity serial kryminalno-obyczajowy z Kate Winslet w tytułowej roli zmęczonej życiem policjantki z małego miasteczka. Ta siedmioodcinkowa opowieść to zarazem historia pewnego śledztwa i jak studium codziennego życia w małym miasteczku, gdzie wszyscy się znają od lat. Tu każda ludzka słabość, każde zdarzenie sprzed dekad wpływa na współczesność. Mare Sheenan to doświadczona policjantka, ale także rozwódka, babcia i dawna gwiazda lokalnego sportu. Nierozwiązana od roku sprawa zaginięcia nastolatki nakłada się dramatycznie na kolejne brutalne wydarzenia w miasteczku i wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli.

Laureatce Oscara Kate Winslet („Titanic”, „Małe dzieci”, „Lektor”) towarzyszą tu trzykrotnie na-gradzana Emmy Jean Smart („Frasier”, „Fargo”, „Watchmen”, „Legion”), nominowany do Złotego Globa Guy Pearce („Iron Man 3”, „Mildred Pierce”, „Memento”) i grono młodych obiecujących aktorów.

SERIE DOKUMENTALNE

PRZEŁĘCZ DIATŁOWA. W POSZUKIWANIU PRAWDY, serial dokumentalny, CANAL+ DOKUMENT+ 1 maja, godz. 20:00 (wszystkie cztery odcinki) oraz online na canalplus.com od 2 maja. Miniserial dokumentalny analizujący jedną z najbardziej frapujących zagadek XX wieku – historię śmierci 9 turystów podczas wyprawy w góry Uralu w 1959 r.

Przez dekady znaliśmy tylko podstawowe fakty – doświadczeni w zimowych wyprawach turyści nagle w nocy rozcięli namiot od środka i wybiegli z niego (niektórzy w bieliźnie) w pośpiechu. I nigdy już nie wrócili – znaleziono ich kilkaset metrów dalej w kilku miejscach, część zmarła z wyziębienia, część od poważnych ran. Ponieważ znajdowali się w miejscu odległym od cywilizacji wyprawa poszukiwawcza odnalazła ciała dopiero po kilku tygodniach, a niektóre dopiero po kilku miesiącach. W poszukiwaniu prawdy nie pomogło też, że akta sprawy objęto klauzulą zamkniętą, czyli stały się jawne dopiero w 2009 r. I wcześniej i później powstało ponad 70 hipotez na temat tego, co naprawdę wydarzyło się na przełęczy Diatłowa (nazwanej tak od nazwiska przywódcy wyprawy). Film próbuje wspólnie ze współczesnymi badaczami tej tragedii zrekonstruować jak najwięcej faktów i odtworzyć prawdziwy przebieg wydarzeń.

Dokumentalny dodatek do serialu sensacyjnego „Martwa góra. Tragedia na Przełęczy Diatłowa” – już dostępny w canalplus.com.

HISTORIA EUROPEJSKIEJ KLASY PRACUJĄCEJ, seria dokumentalna, Planete+, od 2 maja, godz. 22:00 oraz online na canalplus.com od 3 maja. Oparta na bogatych materiałach archiwalnych seria przedstawia historię emancypacji klasy pracującej, która ze społecznych nizin dotarła na szczyty władzy. Ośmiogodzinny dzień pracy, urlop, opieka medyczna, emerytura i powszechne prawo wyborcze. To, co dzisiejszym Europejczykom wydaje się oczywiste, zostało zdobyte z ogromnym poświęceniem i trudem. Walka o prawa pracownicze – i prawa człowieka – rozpoczęła się w XVIII wieku i pochłonęła tysiące ofiar. Nie obyło się bez strajków, demonstracji i starć z mundurowymi. Jak doszliśmy do tego co dziś mamy?

FILM

GRETA, thriller, CANAL+ PREMIUM 6 maja, godz. 21:00 oraz online na canalplus.com od 7 maja. Mroczny wielkomiejski thriller z jeszcze mroczniejszą tytułową bohaterką. Młoda kelnerka Frances znajduje w nowojorskim metrze drogą torebkę. W środku są dokumenty właścicielki – Grety Hideg, więc następnego dnia Frances idzie odnieść torebkę wraz z zawartością. Greta (Isabelle Huppert) okazuje się pochodzącą z Francji starszą wdową, która zaprasza ją na kawę. Dwie kobiety zaprzyjaźniają się, tym chętniej, że Frances rok wcześniej straciła matkę i z przyjemnością przebywa w towarzystwie starszej, fascynującej osoby. Fascynacja jest obustronna tyle, że ta ze strony Grety szybko okazuje się niezdrowa.

Ten pełen napięcia i narastającej dusznej atmosfery film to dzieło słynnego irlandzkiego twórcy Neila Jordana, nagrodzonego Oscarem® za „Grę pozorów”, który wyreżyserował także m.in. „Wywiad z wampirem”, „Śniadanie na Plutonie” i był twórcą serialu „Rodzina Borgiów”. W głównych rolach znana z „Pianistki” i „Elle” francuska gwiazda Isabelle Huppert i jedna z najgorętszych młodych twarzy w Hollywood ostatnich lat Chloë Grace Moretz („Pozwól mi wejść”, „Zostań, jeśli kochasz”).

POLOWANIE, thriller, CANAL+ PREMIUM 8 maja, godz. 21:00 oraz online na canalplus.com od 9 maja. Czarna komedia, która w ironiczny sposób próbuje pokazać współczesne podziały wśród Amerykanów. Nabrzmiały one do tego stopnia, że ludzie już nie tylko dogryzają sobie w internecie, ale najchętniej wszyscy by się tam pozabijali. I o tym właśnie jest ten film. Grupa ludzi budzi się w lesie z kneblami w ustach. Uwalniają się, znajdują broń i zanim orientują się, że są zwierzyną w okrutnym polowaniu spora część z nich ginie. Reszta próbuje przeżyć i zorientować się gdzie są i dlaczego to właśnie oni zostali porwani i „zaproszeni” na tę imprezę. Odpowiedzi są naprawdę zaskakujące.

Scenarzystami tej brutalnej i zabawnej zarazem opowieści jest Damon Lindelof znany z seriali „Lost – Zagubieni”, „Pozostawieni” i „Watchmen”, oraz Nick Cuse, współpracujący z nim przy tych dwóch ostatnich tytułach. W sporej obsadzie (w końcu ma tu kto ginąć) zobaczymy m.in. Betty Gilpin („Glow”), dwukrotną laureatkę Oscara® Hillary Swank („Nie czas na łzy”, „Za wszelką cenę”), Emmę Roberts („American Horror Story”) czy Ike’a Barinholtza („Świat według Mindy”).

NOWI MUTANCI, film akcji, CANAL+ PREMIUM 9 maja, godz. 13:00 oraz online na canalplus.com od 10 maja. Najnowszy film o komiksowych mutantach z wydawnictwa Marvel (to ten sam świat, który znamy z serii „X-Men”, czy filmów o Deadpoolu) to próba sprawdzenia się superbohaterów w zupełnie nowym gatunku kina. „Nowi mutanci” są bowiem horrorem. Oto grupka nastolatków z nadprzyrodzonymi umiejętnościami podczas pobytu w tajemniczym szpitalu łączy swe siły w walce z równie nadnaturalnym przeciwnikiem. To film, który może zainteresować zarówno fanów kina superbohaterskiego, jak i miłośników horrorów.

Warto też zwrócić uwagę, że na planie udało się zebrać naprawdę ciekawą gromadkę młodych utalentowanych aktorów. Wśród mutantów są: znana z roli w Aryi Stark w kultowej „Grze o tron” Maisie Williams, która tu wciela się w Wolfsbane, potrafiącą zmieniać się w wilka, czy Anya-Taylor Joy niedawna laureatka Złotego Globu za swą głośną rolę w miniserialu „Gambit królowej”. Tu Anya wciela się w rolę Magic, potrafiącej czarować rosyjskiej mutantki Ilyaną Rasputin, młodszej siostry znanego z filmów o X-Men czy Deadpoolu, Colossusa.

EASTERN, kryminał, CANAL+ PREMIUM 21 maja, godz. 21:00 oraz online na canalplus.com od 22 maja. Jeden z najciekawszych, najodważniejszych i najoryginalniejszych polskich filmów ostatnich lat. A przy tym debiut reżyserski Piotra Adamskiego i pierwszy ważne duże role dwóch młodych aktorek – Mai Pankiewicz i Pauliny Krzyżańskiej. Warto zapamiętać te trzy nazwiska, a przede wszystkim warto obejrzeć „Eastern”. To fabuła, która nie boi się przekraczać barier gatunkowych, żonglować chwytami ze współczesnego kina popularnego i niemalże poetyckimi alegoriami. W efekcie dostajemy fascynującą i wciągającą, nieprzesadnie długą (siedemdziesiąt pięć minut) fabułę.

Oto Polska jakiej nie ma, ale o której często opowiadamy między sobą wyolbrzymiając swoje obawy i pragnienia. Polska z łatwym dostępem do broni, pełna zamkniętych osiedli, gdzie honor jest najważniejszy, a krwawa rodzinna zemsta jest ceniona ponad wszystko inne. Jak na Dzikim Zachodzie. Jak w średniowieczu. To opowieść o dwóch młodych dziewczynach, które nie do końca potrafią odnaleźć się w takiej rzeczywistości. Czy to w ogóle możliwe?

Produkcja CANAL+ ORIGINAL. Film powstał we współpracy CANAL+ ze Studiem Munka, w ramach programu „60 Minut”, który daje szansę na pełnometrażowy debiut młodym reżyserom.

CAPONE, biografia, CANAL+ PREMIUM 29 maja, godz. 21:00 oraz online na canalplus.com od 30 maja. Takiego filmu o Alu Capone jeszcze nie było, choć powstały ich wcześniej dziesiątki. W najsłynniejszego gangstera w historii wcielali się między innymi Robert De Niro, Jason Robards, czy Jon Bernthal, ale tym razem jest inaczej. I Tom Hardy to Al Capone jakiego jeszcze nie widzieliście na ekranie. Bo dotąd historie o Alu kończyły się na tym jak trafia do więzienia. Tymczasem tu, po blisko dekadzie za kratkami, wreszcie wychodzi na wolność. Schorowany, zmęczony, z poważnymi kłopotami psychicznymi. To postać niemalże tragiczna, otoczony bliskimi, którym nie ufa i którzy nie ufają jemu, z agentami FBI na karku, którzy wciąż wierzą, że trafią na trop schowanych przez Capone dziesięciu milionów dolarów. W sumie on też by je chętnie zobaczył, ale nie pamięta, gdzie są…

Film to kolejna popisowa rola Toma Hardy’ego („Incepcja”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Venom”), który i tym razem pokazuje swój ogromny kunszt aktorski. Na ekranie towarzyszą mu Linda Cardellini (seriale „Ostry dyżur”, „Bloodline”, „Już nie żyjesz”) jako żona Mae Capone oraz Matt Dillon, Kyle MacLachlan i wcielający się w rolę agenta Harrisa reżyser „Capone”, Josh Trank.

MULAN, familijny, sekcja HBO w pakiecie FILM na canalplus.com, premiera na kanale HBO 9 maja o godz. 20:10, film dostępny w opcji na życzenie od 10 maja. Ponad dwadzieścia lat temu zachwycaliśmy się disneyowską animacją pod takim samym tytułem. Teraz czas na film fabularny opowiadający tą samą słynną chińską legendę sprzed wielu, wielu stuleci. Jej główną bohaterką jest młoda dziewczyna, która w męskim przebraniu zaciąga się do wojska, by nie musiał tego robić jej stary ojciec. Potężna superprodukcja pełna spektakularnych scen bitewnych i ciekawie oddająca historyczne realia sprzed grubo ponad tysiąca lat.

Reżyserią filmu zajęła się pochodząca z Nowej Zelandii Niki Caro, która wcześniej nakręciła m.in. filmy „Daleka północ”, czy opowiadający historię warszawskiego zoo podczas II Wojny Światowej „Azyl”. Do tytułowej roli spośród tysięcy kandydatek wybrano charyzmatyczną chińską aktorkę Yifei Liu, a na ekranie towarzyszą jej m.in. Donnie Yen (cykl „Ip Man”, „Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie”), Gong Li („Zawieście czerwone latarnie”, „2046”) i Jet Li („Od kołyski aż po grób”, trylogia „Niezniszczalni”). „Mulan” zdobyła w tym roku dwie nominacje do Oscara®– za efekty specjalne i kostiumy.

SPORT

BITWA O ANGLIĘ. Hitowy pojedynek w fantastycznej oprawie. Spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem dla kibiców angielskiej piłki to coś więcej niż mecz. To prawdziwa Bitwa o Anglię. Najbliższe starcie z udziałem „Czerwonych Diabłów” oraz „The Reds” rozpocznie się już 2 maja o godzinie 17:30 w CANAL+ PREMIUM.

Ostatni mecz pomiędzy „Czerwonymi Diabłami” a „The Reds” w Premier League miał miejsce 17 stycznia 2021 roku i zakończył się bezbramkowym remisem. Więcej emocji piłkarze Jurgena Kloppa i Ole Gunnara Solskjaera stworzyli tydzień później w Pucharze Anglii, gdzie po zaciętej rywalizacji na Old Trafford gospodarze wygrali 3:2. Zawodnicy z Anfield, aby myśleć o awansie do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie muszą zrewanżować się za porażkę w pucharze i wygrać w Bitwie o Anglię.

Emocje będziemy podgrzewać już od 16:00 w wyjątkowym przedmeczowym studiu, które poprowadzi Krzysztof Marciniak. Nie zabraknie w nim najbardziej znanych ekspertów od angielskiej piłki: Michała Gutki, Przemysława Pełki oraz Przemysława Rudzkiego. a samo widowisko skomentują Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny.

W przedmeczową atmosferę wprowadzać kibiców będą byli i obecni zawodnicy z Premier League. W trakcie studia zaplanowane jest łączenie z Jerzym Dudkiem (były zawodnik Liverpoolu) i Jakubem Moderem (piłkarz Brighton). Nie zabraknie również wypowiedzi innych polskich gwiazd: Łukasza Fabiańskiego, Mateusza Klicha i Jana Bednarka. Swoją opinię na temat Bitwy o Anglię wygłoszą dwie legendy angielskiej piłki: Andy Cole oraz Steve Bruce oraz jeden z najbardziej znanych arbitrów międzynarodowych Mark Clattenburg.

MULTILIGA+. Maksimum emocji w skondensowanej formie. Niedziela, 16 maja to jeden z najbardziej emocjonujących dni dla kibica PKO Bank Polski Ekstraklasy. To właśnie wtedy wszystkie spotkania w kolejce będą rozgrywane w jednym terminie, a legendarna już Multiliga+ pozwoli śledzić wszystkie wydarzenia bez przełączania kanału.

Od 17:30 w CANAL+ SPORT szesnaście drużyn na ośmiu stadionach będzie walczyło o końcowe miejsca w tabeli PKO Bank Polski Ekstraklasy. Multiliga+ pozwala kibicom na prawdopodobnie najbardziej emocjonujące 90 minut w całym sezonie rozgrywek, które często decydują o miejscach w europejskich pucharach, bądź rozstrzygają walkę o utrzymanie.

W ramach Multiligi+ pokażemy meldunki z ośmiu meczów: Cracovia – Warta Poznań, Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk, Lech Poznań – Górnik Zabrze, Legia Warszawa – Podbeskidzie Bielsko-Biała, Piast Gliwice – Wisła Kraków, Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, Śląsk Wrocław – Stal Mielec i Wisła Płock – Zagłębie Lubin. O wydarzeniach ze stadionów opowiadać będą Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak.

LIFESTYLE

POKOCHAJ LUB SPRZEDAJ – WIELKA BRYTANIA 4, seria poradnikowa, Canal+ DOMO od 18 maja, godz. 21:00 oraz online na canalplus.com od 19 maja. Wyremontować czy sprzedać? Przed takim dylematem stają bohaterowie czwartej serii programu. W każdym odcinku widzowie poznają rodzinę, której dom jest za mały w stosunku do potrzeb, przestarzały, niefunkcjonalny albo zaniedbany. Przed każdą z nich trudna decyzja: remont albo sprzedaż. W jej podjęciu pomogą Kirstie Allsopp, specjalistka od renowacji, oraz Phil Spence, ekspert rynku nieruchomości. Kirstie pokaże, że remont może zdziałać cuda, a Phil będzie przekonywał do kupna innego domu.

JAMIE OLIVER: ŁATWE PRZEPISY NA KAŻDY DZIEŃ, seria kulinarna, Canal+ Kuchnia od 25 maja, godz. 17:00 oraz online na canalplus.com od 26 maja. Tym razem Jamie Oliver zaprasza nas do swojego domu w Essex. Będziemy mieli okazję obserwować mistrza w jego własnej kuchni i w otoczeniu rodziny. Jamie zaprezentuje przepisy z najnowszej książki „7 sposobów. Łatwe pomysły na każdy dzień tygodnia.” Mając do dyspozycji kilka podstawowych składników przygotuje smaczne, proste, kreatywne i zdrowe dania, które można przyrządzić w krótkim czasie.

DZIECI

TROJACZKI, bajka, MiniMini+ od 3 maja, codziennie 7:00 oraz online na canalplus.com od 4 maja. Czy Wasze maluchy prosiły Was kiedyś o zwierzaka? Chciały zjeść słodycze przed obiadem? A może bez przerwy giną im skarpetki i wspólnie się zastanawiacie, co się z nimi dzieje? Jeżeli tak, to serial dla Was!

Pełna ciepła i humoru bajka opowiada o codziennych sprawach, które maluchy i ich rodzice doskonale znają z własnego doświadczenia. Jej bohaterowie to dwaj mali chłopcy i dziewczynka – trojaczki, które są nierozłączne i choć czasem się kłócą, zawsze mogą na sobie polegać. We trójkę zawsze raźniej, a nawet choroba nie jest straszna, bo siedząc w domu można znaleźć sobie tyle ciekawych zajęć! Czasem wystarczy tylko garść pomysłów i odrobina dziecięcej wyobraźni. Dzięki serialowi mali widzowie przekonają się, że rodzeństwo to fajna sprawa i najlepsze przygody przeżywa się wspólnie – napotkana żaba zmienia się w księcia z bajki, a zaginiony miś to początek zabawy w detektywa.

Serial powstał w oparciu o popularną książkę opisującą prywatne doświadczenia taty trojaczków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *