Majowe premiery w serwisie VoD.pl

W maju w filmowej ofercie serwisu VoD.pl pojawią się m.in.: „Cicha noc”, „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”, czy nominowany do tegorocznych Oscarów „Fernando”.

 

 
Od 2 maja w serwisie VoD.pl będzie dostępny nagrodzony Złotym Globem za piosenkę „This is me” biograficzny musical „Król rozrywki” z doborową obsadą w tle. Film został stworzony na podstawie życiorysu P.T. Barnuma, założyciela wędrownego cyrku Barnum & Bailey Circus, w rolę którego wcielił się Hugh Jackman. W filmie wystąpili także Michelle Williams, Zack Efron oraz Rebecca Ferguson.
Tego samego dnia na platformie VoD.pl pojawi się animowana produkcja nominowana do tegorocznych Oscarów i Złotych Globów „Fernando”. Tytułowy Fernando jest młodym, spokojnym bykiem, który uwielbia spędzać czas na zabawie i odpoczynku. Przez pomyłkę zostaje wybrany do walki z najlepszym torreadorem w kraju. Od tego momentu, będzie musiał walczyć o przetrwanie. Ta zabawna a za razem wzruszająca animacja to idealna propozycja dla dzieci, jak i dorosłych.
11 maja do serwisu dołączy znakomity film reż. Fatiha Akina „W ułamku sekundy”. Film jest laureatem wielu prestiżowych nagród m.in.: Złotego Globu za Najlepszy film zagraniczny oraz Złotej Palmy dla Najlepszej aktorki Diane Kruger.
W drugiej połowie miesiąca w VoD.pl zadebiutują dwa znakomite filmy: „Cicha noc” oraz „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”.
„Cicha noc” to produkcja ukazująca realia polskiego społeczeństwa, która została nagrodzona przez Polską Akademię Filmową aż 9 Orłami i doceniona przez widzów, którzy przyznali jej na tegorocznej gali Nagrodę Publiczności. Premiera w VoD.pl już 23 maja. Z kolei „Więzień labiryntu: Lek na śmierć” to trzecia odsłona popularnej serii filmów akcji w reżyserii Wesa Balla, wyprodukowana na podstawie bestsellerowej sagi Jamesa Dashnera, o tym samym tytule, która będzie dostępna na platformie od 25 maja.
W maju w serwisie VoD.pl zagości również trzymający w napięciu thriller „Pasażer” z Liamem Neesonem w roli głównej. Kiedy agent ubezpieczeniowy Michael Woolrich wraca po ciężkim dniu do domu, pewna kobieta zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie.
W maju widzowie VoD.pl będą mogli zobaczyć także: „Gniew” z Orlando Bloomem (od 11 maja) oraz „Dżunglę” z Danielem Radcliffem (od 18 maja).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *