Radio

Majówka w Radiu TOK FM – słuchaj i dyskutuj!

W czasie długiego weekendu majowego antena Radia TOK FM będzie w rękach słuchaczy. Stacja przygotowuje specjalne wydania audycji “Mikrofon Radia TOK FM” nadawane m.in. w ramach dotychczasowych programów TOK FM i poświęcone konkretnym tematom – pracy, patriotyzmowi i sportowi, a także chętnie wybieranym w czasie pandemii serialom i lekturom.

W czasie majówki Radio TOK FM zaproponuje swoim słuchaczom specjalne wydania audycji “Mikrofon Radia TOK FM”.

Już w piątek, 1 maja, w rocznicę wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej, od godz 10:00 audycję o Polsce w Unii Europejskiej i funkcjonowaniu wspólnoty w przyszłości poprowadzi Maciej Zakrocki. Po 17:00 w Święto Pracy Anna Gmiterek-Zabłocka będzie pytać słuchaczy o ich problemy związane z pracą – jakiej są natury, czy wynikają tylko z sytuacji firmy, a może z niejasnych przepisów albo łamania prawa.

2 maja od 10:00 słuchacze TOK FM będą mogli porozmawiać o zwierzętach z Dorotą Sumińską, po 16:00 – o zdrowiu z Michałem Janczurą w programie “U TOKTora”. Od 17:00 potrwa dyskusja o książkach w specjalnym wydaniu programu “Poczytalni”. Jakie lektury wybierają słuchacze TOK FM w trakcie izolacji i jak spędzają majówkę? O to w będą pytać Agnieszka Lichnerowicz i Filip Kekusz, a wesprą ich Łukasz Wojtusik i Adam Ozga. Natomiast po 18:00 na antenie TOK FM będzie się można podzielić opinią o serialach. Anna Piekutowska i Zuzanna Piechowicz, autorki podcastu “Szkoda czasu na złe seriale”, zapytają słuchaczy i słuchaczki Radia TOK FM, co oglądają w czasie pandemii. Po audycji powstanie zestawienie najciekawszych seriali według słuchaczy TOK FM. Swoje propozycje będzie można zgłaszać, dzwoniąc do studia, pisząc na adres: seriale@tok.fm i komentując na profilu Szkoda czasu na złe seriale na Facebooku.

3 maja po godz. 10:00 Roch Kowalski zaprosi do rozmowy o patriotyzmie – czym jest, jakie znaczenie mają dla nas święta państwowe i jak je obchodzimy? Fani sportu i zdrowego trybu życia będą mogli rozmawiać od 17:00 z Przemysławem Iwańczykiem o tym, jak skutecznie i bezpiecznie “odmrozić” sport. Weekend majowy w TOK FM zakończy, nadawana po 23:00, dyskusja o seksie, którą poprowadzą seksuolodzy Aleksandra Krasowska i Robert Kowalczyk.

Majówkowe propozycje Radia TOK FM są promowane na antenie stacji, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilu Radia TOK FM na Facebooku.

Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium, a liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie – na koniec 2019 r. wyniosła ponad 20 tys.

Podcastowa oferta Radia TOK FM to cyfrowa biblioteka ponad 200 audycji i cykli tematycznych o różnorodnej tematyce – m.in. politycznej, ekonomicznej, społecznej, naukowej i poradnikowej – zawierająca ponad 75 tys. podcastów. Są wśród nich bieżące audycje z anteny Radia TOK FM, podcasty dostępne wyłącznie w internecie, a także cykle archiwalne o ponadczasowej wartości i podcasty partnerów.

tokfm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *