Majówka z iTVN

Stacja iTVN przygotowała dla widzów wyjątkowe propozycje na spędzenie majówki. 1 maja na antenie kanału pojawi się jubileuszowy występ grupy kabaretowej Smile. Z okazji swojego dziesięciolecia zespół zarejestrował przedstawienie, w którym znajdziemy to, co u „Smajli” najlepsze. Natomiast 3 maja będzie można obejrzeć komedię romantyczną pt. „Porady na zdrady” – zdradzone przez swoich partnerów Kalina i Fretka zakładają własną firmę testując wierność mężczyzn.

 

KABARET SMILE – WARTO ROZMAWIAĆ

program rozrywkowy, Polska, rok produkcji: 2014

Z okazji swojego dziesięciolecia Kabaret Smile zarejestrował wyjątkowy występ, w którym znajdziemy to, co u „Smajli” najlepsze. Niski iloraz inteligencji kandydatów na uczelnie wyższe, tajniki sukcesu programów typu talent show, polska piłka nożna, zwyczajne życie niezwyczajnej gwiazdy rocka i wiele innych frapujących tematów widzianych oczami kabareciarzy, którzy potrafią rozbawić każdego ponuraka.

W środę 1 maja o godzinie 17:20 (CET – Berlin, Paryż)na ITVN.

PORADY NA ZDRADY

film komedia, Polska, rok produkcji: 2017

Zdradzone przez swoich partnerów Kalina (Magdalena Lamparska) i Fretka (Anna Dereszowska), zakładają własną firmę testując wierność mężczyzn. Wszystko idzie dobrze, dopóki nie dostają zlecenia od Beaty (Weronika Rosati) – żony Macieja (Mikołaj Roznerski). Podejrzewa go ona o zdradę i chce poznać prawdę. Okazuje się, że to wcale nie jest proste – Maciej nie jest typowym mężczyzną. Sprawy komplikuje fakt, że Kalina zaczyna coś do niego czuć…. Film w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Obsada: Magdalena Lamparska, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Krzysztof Czeczot, Weronika Rosati, Tomasz Karolak, Olga Borys.

Premiera w piątek 3 maja o godzinie 17:20 (CET – Berlin, Paryż).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *