MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

„Malanowski i Partnerzy” znów na antenie Polsat Seriale

Nowe dochodzenia biura detektywistycznego w 15. sezonie popularnego serialu docu-crime. Bronisław Malanowski i jego współpracownicy rozwiązują sprawy, z którymi zgłaszają się do nich klienci. Kiedy nie wystarcza pomoc służb mundurowych, mogą oni liczyć na pełne wsparcie prywatnych śledczych.

 

Jak w życiu

„Malanowski i Partnerzy” to serial kryminalny, który powstał z inspiracji prawdziwymi wydarzeniami. Tam, gdzie policja jest bezradna, do akcji wkraczają detektywi z najbardziej znanego biura detektywistycznego, z Bronisławem Malanowskim na czele. Kolejny sezon tej produkcji z gatunku docu-crime to nowi klienci i ich kłopoty, mroczne sekrety oraz głęboko skrywane tajemnice. Każda seria to kolejne tajemnicze sprawy, niespodziewane zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania. Detektywi z biura „Malanowski i Partnerzy” to drużyna zawodowców. Żeby rozwiązać kryminalną zagadkę i przechytrzyć podejrzanych o łamanie prawa, wykorzystają swoją inteligencję, spryt, wysoką sprawność fizyczną, a niejednokrotnie też swój… urok osobisty.

Nowi bohaterowie i sprawy

Klienci Malanowskiego zawsze mogą liczyć na fachową i w pełni profesjonalną pomoc. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy. W prezentowanych w Polsat Seriale odcinkach do Malanowskiego zgłasza się m.in. kobieta, której męża skatowano do nieprzytomności. Detektywi muszą zmierzyć się także ze sprawą sprzed lat. Czy mężczyzna, który spędził w więzieniu 15 lat za zabójstwo swojej żony, a powtarza, że tego nie zrobił, naprawdę jest niewinny? Pomocy Malanowskiego i jego zespołu potrzebuje również zatroskany ojciec, którego córka zakochała się w ekscentrycznym „guru”. W prezentowanych odcinkach w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdą się też sami detektywi. Bronek otrzyma wiadomość o śmierci Tomka. Detektywi będą musieli zidentyfikować zwłoki. Czy ich kolega rzeczywiście nie żyje?

Mocna ekipa

Jako szef biura detektywistycznego Bronisław Cieślak, znany z brawurowej roli porucznika Borewicza w serialu „07 zgłoś się”. Towarzyszą mu: Ania Lucińska (aktorka, która studiowała w najsławniejszych szkołach Hollywood i gościła między innymi w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”), Marek Krupski (absolwent AWF i szkoły oficerskiej, ze stażem pracy w policji kryminalnej) oraz aktorzy – Magdalena Rembacz jako Magda Dębska i Tomasz Mandes jako Tomek Orlik.  Serial produkowała firma Constantin Entertainment.

„Malanowski i Partnerzy” od 5 grudnia we wtorek od godz. 18:00 w Polsat Seriale

foto. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *