Małgorzata Tomaszewska dołącza do The Voice of Poland!

Prezenterka „Pytania na Śniadanie” dołącza do grona współprowadzących jedenastej edycji muzycznego talent-show TVP2.

 

Kolejne zmiany w nowej odsłonie „The Voice of Poland”. Zaledwie tydzień temu ogłoszono, że w trenerskim fotelu zasiądzie Urszula Dudziak, którą dotychczas mogliśmy oglądać w pierwszej edycji „The Voice Senior”. Okazuje się, że zmiany nie dotyczą jedynie trenerów. Wśród współprowadzących nowej edycji programu zobaczymy gwiazdę „Pytania na Śniadanie” Małgorzatę Tomaszewską.

 

fot. Waldemar Kompała / TVP

 

Lubię nowe wyzwania i adrenalinę, która im towarzyszy. Każdy program, w którym występuję wywołuje inne emocje. Nie mogę się doczekać tych, które z pewnością dostarczą nam uczestnicy nowej edycji „The Voice of Poland”. Będę kibicowała każdemu z nich. Poza tym już się nie mogę doczekać współpracy z Tomkiem Kammelem, Maćkiem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim. Wierzę, że „przygarną” mnie do swojej voice’owej rodziny mówi Małgorzata Tomaszewska.

Prezenterka wspólnie z Adamem Zdrójkowskim przemierzy setki kilometrów, aby wręczyć uczestnikom zaproszenie do programu. Małgorzata Tomaszewska pojawi się także w etapie Live na backstage’u, gdzie będzie rozmawiała z uczestnikami, którzy dotrą do odcinków na żywo.

Zdjęcia do jedenastej edycji ruszają już w połowie sierpnia a premierowy odcinek programu widzowie zobaczą już we wrześniu w TVP2.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *