Cyfrowy PolsatPolecane

Mango i CBS Action na nowych pozycjach w CP

Kanały Mango i CBS Action w dniu 16 października zmieniły pozycję w dekoderach Cyfrowego Polsatu.

 

 

 

Kanał Mango został przeniesiony na pozycji 201 na pozycji 199, zameldował się kanał CBS Action. Na pozycji 200pojawił się dubel telewizji TV Okazje.

 

24 – godzinny kanał Mango24 to pierwszy w Polsce całodobowy kanał telezakupów docierający do Twojego domu całkowicie bezpłatnie.

Mango24 to specjalnie wyselekcjonowane produkty, których nie kupisz w żadnym sklepie, atrakcyjne promocje, wyprzedaże i mnóstwo prezentów.

CBS Action to wybuchowa mieszanka amerykańskich seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów, popularnych seriali science-fiction i filmów akcji.

Znane tytuły z biblioteki CBS, takie jak Star Trek, Jerycho, 4400, Diagnoza morderstwo czy Miasteczko Twin Peaks zainteresują widzów, którzy pragną emocji, odważnych postaci oraz przykuwających do fotela scen akcji. Oprócz seriali na CBS Action można oglądać filmy akcji i przygodowe.

TV Okazje to całodobowy kanał telezakupowy. Produkty TV Okazje są dostępne w telewizji, sklepie internetowym i w sklepie stacjonarnym w Gdyni. W ofercie tv marketu znajdują się m.in. topowe produkty przyspieszające odchudzanie, sprzęty do ćwiczeń fitness, opaski akupresurowe, garnki, małe AGD i inne tv produkty niezbędne w każdym domu.

TV Okazje oferuje klientom profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze produktów i składaniu zamówień. Czynna przez 7 dni w tygodniu infolinia działa w godzinach 6:00-22:00 i obsługuje klientów telewizyjnych i internetowych. TV Okazje zachęca do zakupów szeregiem korzyści związanych z elastycznymi formami płatności. Wśród nich warto wymienić Zakupy na Raty i usługę Płacę Później, dzięki której klient może dokonać płatności do 30 dni od daty złożenia zamówienia.

Dodatkowe benefity oferowane przez TV Okazje to możliwość darmowej dostawy zamówienia, wydłużona gwarancja i kody rabatowe. Liczne promocje i ciekawe materiały telewizyjne w szczegółowy sposób prezentują produkty i pozwalają dobrze zapoznać się z asortymentem tv sklepu. Telezakupy TV Okazje to szansa dla każdego widza i internauty, na wygodne i bezpieczne zakupy które można zrobić z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *