MediaZapowiedzi TV

„Mapeciątka” i premierowe odcinki "Pidżamersów" jesienią w Disney Junior

„Mapeciątka” to nowy serial inspirowany kultowym programem telewizyjnym „The Muppet Show”. Cykl jest skierowany do najmłodszej widowni i będzie emitowany na antenie Disney Junior już od 3. września 2018! Nowość programowa przedstawia dzieciństwo postaci znanych z „The Muppet Show”, które wychowują się pod opieką Niani. Widzowie nie widzą jej twarzy, słyszą jednak jej ciepły, opiekuńczy głos.

 

 

Wrześniową premierę „Mapeciątek” poprzedza emisja krótkich, 5-minutowych zapowiedzi pt. „Mapeciątka Wam pokażą”, w których Kermit, Panna Piggy, Miś Fozzie, Zwierzak, Gonzo i Summer zapraszają widzów na fantastyczną wyprawę do swojej bawialni!

Ponadto, już od września, pojawią się nowe odcinki uwielbianych seriali: „Vampirina” i „Lwia Straż”.W październiku premiera nowości pt.: „Paprika”, nowe odcinki „Miki i raźni rajdowcy”„Pidżamersi”oraz „Bingo i Rolly w akcji”.

Disney Junior posiada bardzo dobre dopasowanie do najmłodszych widzów, AFF = 164, SHR% = 4,6% w TG all 4-7 oraz ich rodzin, AFF 16+ z dziećmi 4-9 = 345!

Jesienne nowości i premiery nowych odcinków uwielbianych seriali, to bardzo dobra okazja do promocji marki Partnera. Ciekawa fabuła, lubiani bohaterowie, bardzo dobre wyniki stacji Disney Junior, a także niestandardowe formy promocji Disneya (tv, mobile), zapewnią skuteczną i wizerunkową promocję marki.

 „Mapeciątka”, emisja od 3 września o godz. 6:00, 10:00, 10:20, 15:30, 15:45 (premierowy odcinek o godz. 10:00)

„Vampirina”, nowe odcinki 1. sezonu od września

„Lwia Straż”, nowe odcinki 2. sezonu od września

„Paprika”, nowość, emisja w październiku

„Miki i raźni rajdowcy”, nowy 2. sezon od października

„Pidżamersi”, nowe odcinki 2. sezonu od października

„Bingo i Rolly w akcji”, nowe odcinki od listopada

Źródło: NAM, AFF, SHR%, 06.2018, 06:00 – 20:59, Dayparts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *