Maraton Annabelle w kinach Helios

W piątek, 11 sierpnia we wszystkich 42 kinach Helios zostanie zaprezentowany MARATON ANNABELLE! W jego ramach miłośnicy mocnych filmowych wrażeń zobaczą najgorętszą premierę tych wakacji: „Annabelle: Narodziny zła”! Na widzów czekać będą różne oblicza grozy w aż czterech filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie ich wystraszyć.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Tej nocy NMF zaprosi fanów kina grozy na pełną strachu ucztę filmową – noc horrorów z przerażającą Annabelle i badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata zjawiskami paranormalnymi! Na ekranach pojawią się aż cztery najbardziej przerażające filmy ostatnich lat, wśród których znajdą się kolejno ANNABELLE, kultowa OBECNOŚĆ i jej kontynuacja: OBECNOŚĆ 2, a w finale długo wyczekiwana, najgorętsza premiera wakacji – ANNABELLE: NARODZINY ZŁA!
Taka dawka obezwładniającego strachu z pewnością jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z widzów. Pozostaje tylko pytanie – czy fani mocnych wrażeń w kinach Helios są na to gotowi? Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON ANNABELLE” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_annabelle
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *