Marcin Tybura gościem Punchera

W kolejnym odcinku magazynu Puncher Extra Time podsumujemy galę Polsat Boxing Night. W związku z tym w studiu pojawią się Mateusz Masternak i Ewa Brodnicka. W części poświęconej MMA gośćmi będą Marcin Wrzosek oraz Marcin Tybura.
 

 
Według nieoficjalnych doniesień zagranicznych dziennikarzy, najlepszy polski zawodnik kategorii ciężkiej Marcin Tybura (16-4, 7 KO, 6 SUB), zmierzy się ze Stefanem Struve (28-10, 8 KO, 17 SUB) na gali UFC Fight Night 134, która odbędzie się 22 lipca w Hamburgu. Polak oficjalnie nie potwierdził jeszcze tych informacji, a do medialnych doniesień odniesie się z pewnością we wtorkowym magazynie Puncher Extra Time.
Drugim gościem Łukasza Jurkowskiego i Artura Łukaszewskiego w części poświęconej MMA będzie zawodnik KSW – Marcin Wrzosek (13-4, 5 KO, 3 SUB). Największa polska organizacja w poniedziałek ogłosiła, ze dojdzie do rewanżu Polaka z Kleberem Koike Erbstem (23-4-1, 2 KO, 19 SUB) Walka odbędzie się na czerwcowej gali KSW 44 w Ergo Arenie. Stawką będzie wakujący pas wagi piórkowej. Jakie jest nastawienie Wrzoska przed arcyważnym pojedynkiem?
Zanim jednak zajrzymy do półświatka MMA, podsumujemy sobotnią galę Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. W studiu przy Ostrobramskiej 77 pojawią się bohaterowie eventu, który miał miejsce w 21 kwietnia w Częstochowie – Mateusz Masternak (41-4, 28 KO) i Ewa Brodnicka (15-0, 2 KO).
Puncher Extra Time o 21:05 w Polsacie Sport News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *