MediaPlatforma Canal+Zapowiedzi TV

Marcowe nowości dla dzieci w CANAL+ online

Wraz z marcem powracają dwie znane i lubiane serie „Gdzie jest Chicky?” oraz „Tulipop”. Oprócz tego zobaczyć można będzie nowy serial „Oggy Oggy” i drugi sezon bajki „Koci domek Gabi”. Produkcje dostępne będą do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online.

 

GDZIE JEST CHICKY, odcinki dostępne od 01.03 o godz. 07:50 i 19:15 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Zabawna animacja dla najmłodszych z żółtym pisklakiem w roli głównej. Chicky to rezolutny mały kurczak, który uwielbia poznawać świat. Ciekawią go nowe miejsca, chciałby wszędzie zajrzeć i wszystko zobaczyć. Zwykle jest nieostrożny, więc często pakuje się w tarapaty, nie tracąc jednak humoru. Gdzie tym razem jest Chicky?

TULIPOP, odcinki dostępne od 01.03 o godz. 08:00 i 17.35 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Niezwykłe przygody grupy przyjaciół mieszkających na wyspie Tulipop. Cudowna wyspa wyłoniła się z morza dawno, dawno temu na skutek wybuchu podwodnego wulkanu. Żyją tu niezwykłe stworzenia i świecą aż trzy księżyce. Na Tulipopie wieloryb nie jest tylko wielorybem, a drzewo tylko drzewem. To miejsce, w którym wszystko może się zdarzyć i często się zdarza!

OGGY OGGY, premiera 06.03, odcinki dostępne o godz. 13:05 i 20.00 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Przesycona ciepłym humorem animacja dla najmłodszych. W kocim świecie Waszym przewodnikiem będzie pomysłowy i ciekawski Oggy Oggy, który uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi. Energiczna i odważna Sporty oraz dociekliwy i spokojny Mallow bardzo się od siebie różnią, lecz przez to świetnie się uzupełniają. Cała trójka przeżywa niesamowite przygody, poznaje nowe miejsca i zdobywa przydatne umiejętności.

KOCI DOMEK GABI, premiera 27.03, odcinki dostępne o godz. 08:15 i 19.20 na antenie MINIMINI+ i w serwisie CANAL+ ONLINE

Sympatyczna animacja dla najmłodszych, w której Gabi to 11-letnia dziewczynka uwielbiająca koty. Jej najlepszym przyjacielem jest kocur Fred, a ulubioną zabawką – fantastyczny koci domek, w którym każdy pokój urządzono bardzo starannie. Dzięki magicznym uszkom Gabi może zmniejszać się do rozmiaru mikro i spędzać czas z mieszkańcami kociego domku. Razem przeżywają niesamowite przygody.

Produkcje bez ograniczeń wiekowych, dostępne do obejrzenia na antenie MINIMINI+ oraz w serwisie CANAL+ online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *