MediaZapowiedzi TV

Marcowe premiery w FX i FX Comedy

W marcu na widzów kanałów czekać będą zarówno premierowe tytuły, jak i powroty kultowych serii. Najgorętszymi debiutami FX będą zupełnie nowe seriale: “Sposób na śledztwo” oraz “Agenci NCIS: Sydney”. Na antenie FX Comedy powrócą z kolei ulubione i ponadczasowe animacje: “Family Guy: Głowa rodziny” (21. sezon) oraz Simpsonowie (34.). To jednak nie koniec zaskakujących premier – co jeszcze czeka na widzów w marcu?

 

Marzec na antenie FX rozpocznie się od mocnego uderzenia. W nowym, fascynującym serialu “Sposób na śledztwo” (premiery w czwartki od 7 marca o godz. 22:00 w kanale FXwidzowie poznają przygody Aleca Mercera, wybitnej sławy profesora nauk behawioralnych, który wykorzystuje swoje umiejętności analizy zachowań ludzkich do rozwiązywania najbardziej skomplikowanych i delikatnych spraw.

Nie mniej ciekawe śledztwa zostaną ukazane w serialu Agenci NCIS: Sydney” (premiery w poniedziałki od 11 marca o godz. 22:00 w kanale FX). Produkcja opowiada o pracownikach Kryminalnego Biura Śledczego, którzy badają nietypowe przypadki przestępstw, jakie dzieją się z udziałem marynarki amerykańskiej na terenie Australii.

Wraca trzeci sezon serialu Evil” (premiery w poniedziałki od 11 marca o godz. 23:00 w kanale FX), opowieści z dreszczykiem, w której bohaterowie badają przypadki opętań przez demony oraz innych zjawisk nadprzyrodzonych.

W ramówce FX pojawią się premiery trzech filmów: Lepiej być nie może” (premiera w niedzielę 10 marca o godz. 17:15 w kanale FX) o ekscentrycznym nowojorskim pisarzu, Zombieland (premiera w niedzielę 10 marca o godz. 22:35 w kanale FX), czyli pojedynek człowieka z krwiożerczymi stworzeniami, a także Tunel (premiera w niedzielę 17 marca o godz. 17:40 w kanale FX), ukazujący perypetie ludzi, którzy zostali uwięzieni w tunelu pod dnem rzeczki.

Na antenę FX Comedy wracają dwie ponadczasowe serie. W 21. sezonie Family Guy: Głowa rodziny” (premiera w poniedziałek od 18 marca od godz. 21:00 w kanale FX Comedyna widzów czekać będzie wiele nowych bohaterów i niespodziewanych zwrotów akcji, z kolei 34. seria Simpsonów” (premiera w poniedziałek od 25 marca od godz. 8:20 w kanale FX Comedy) zaskoczy halloweenową serią “Straszny domek na drzewie”, która w tym roku będzie parodią filmu “To”.

Warto zwrócić uwagę na zabawne premiery filmowe. Pierwszą propozycją będzie Boski chillout (premiera w poniedziałek 4 marca o godz. 22:00 w FX Comedy) opowiadający historię gapowatego fana marihuany, który przypadkiem staje się świadkiem zabójstwa, drugą zaś – komedia rewolwerowa Milion sposobów, jak zginąć na zachodzie” (Premiera w sobotę 9 marca o godz. 21:30 w FX Comedy).

FX

SPOSÓB NA ŚLEDZTWO / THE IRRATIONAL S1

Premiery w czwartki od 7 marca o godz. 22:00 w kanale FX

W nowym serialu kryminalnym “Sposób na śledztwo” emitowanym na kanale FX, widzowie poznają historię Aleca Mercera, światowej sławy profesora nauk behawioralnych. Jego zdolności w analizie ludzkich zachowań uczyniły go kluczowym doradcą nie tylko władz i organów ścigania, ale również potężnych korporacji, których losy często zależą od jego trafnych decyzji. W “Sposobie na śledztwo” ukazane zostały fascynujące przypadki. Merce między innymi angażuje się w sprawę śmierci influencerki modowej, której chłopak, odznaczony orderami żołnierz i syn senatora, przyznał się do zbrodni. Behawiorysta podejrzewa, że ta historia ma jednak drugie dno. Widzowie, którzy szukają nietuzinkowych kryminalnych zagadek, z pewnością nie będą zawiedzeni.

AGENCI NCIS: SYDNEY / NCIS: SYDNEY 1

Premiery w poniedziałki od 11 marca o godz. 22:00 w kanale FX

W nowym sezonie serialu widzowie zajrzą za kulisy pracy agentów specjalnych, którzy działając we współpracy z Australijską Policją Federalną, badają przypadki przestępstw z udziałem amerykańskich marynarzy w Australii. W jednym z odcinków bohaterowie biorą się za sprawę śmierci oficera, który został znaleziony martwy z raną po ukąszeniu przez jadowitego węża. Skąd wziął się niewystępujący w tej okolicy tajpan, który rzekomo zadał śmiertelny cios? W innym epizodzie zobaczymy kolejną, niecodzienną zagadkę: rekin wypluł ludzkie ramię z wyposażeniem amerykańskiej marynarki wojennej. Agenci rozpoczynają śledztwo, które wystawia na próbę lojalność grupy byłych wojskowych nurków.

EVIL / EVIL S3

Premiery w poniedziałki od 11 marca o godz. 23:00 w kanale FX

W nowym serialu “Evil” widzowie śledzić będą losy trzech bohaterów pochodzących z kompletnie różnych światów: psycholożki, kleryka oraz praktycznego budowlańca Bena. Nietypowe trio wspólnie bada przypadki związanych z opętaniami przez demony i innymi nadprzyrodzonymi zjawiskami. Kristen, David i Ben zajmą się niepokojącym zjawiskiem internetowego mema z postacią Slender Mana, który szybko wymyka się spod kontroli i prowokuje nastolatków do okropnych czynów. Ekipa otrzymuje także zadanie zbadania maszyny, mającej mierzyć masę ludzkiej duszy, opuszczającej umierające ciało. Czy uda im się uratować małżeństwo, które jest prześladowane przez złe duchy?

PREMIEROWE FILMY NA FX

LEPIEJ BYĆ NIE MOŻE / AS GOOD AS ITS GETS

Premiera w niedzielę 10 marca o godz. 17:15 w kanale FX

Melvin Udall to nietuzinkowy i egocentryczny pisarz z Nowego Jorku, który w związku z gburowatym charakterem ma kłopoty ze znalezieniem przyjaciół. Życie Melvina jest niezwykle uporządkowane. Artysta codziennie jada obiad w tej samej restauracji, zamawiając jedzenie u tej samej kelnerki – Carol Connelly. Gdy pewnego dnia Carol nie pojawia się w pracy, Melvin postanawia ją odnaleźć, odkrywając, że kobieta musiała zrezygnować z pracy, by opiekować się chorym synem. Bez wahania decyduje się opłacić koszty leczenia chłopca, pragnąc przywrócić matce możliwość powrotu do pracy.

ZOMBIELAND / ZOMBIELAND

Premiera w niedzielę 10 marca o godz. 22:35 w kanale FX

Śmiertelnie niebezpieczne zombie opanowały Ziemię, wprowadzając strach i chaos. Chłopak o imieniu Columbus jest przerażony faktem, że musi żyć w świecie opanowanym przez te krwiożercze stworzenia. Jego przyjaciel Tallahassee – wręcz przeciwnie. Obydwaj mężczyźni łączą siły z dwiema siostrami, Wichitą i Little Rock, aby wspólnie przeciwstawić się groźnym najeźdźcom i przetrwać w tym nowym, niebezpiecznym świecie.

TUNEL / DAYLIGHT

Premiera w niedzielę 17 marca o godz. 17:40 w kanale FX

W zatłoczonym tunelu pod rzeką Hudson w Nowym Jorku, ważnej arterii komunikacyjnej, doszło do ogromnego wybuchu, blokującego obie drogi ucieczki. W wyniku tego incydentu grupa przypadkowych ludzi znalazła się uwięziona, pozbawiona nadziei na jakąkolwiek pomoc. Wkracza do akcji były szef pogotowia ratunkowego, który z determinacją dociera do ocalałych. Aby umożliwić im wyjście na powierzchnię, musi przewodzić im przez labirynt ognia i trujących gazów, unikając jednocześnie kolejnych wybuchów, osuwających się ścian, powodzi i ataków wygłodniałych szczurów.

STUNT FILMOWY:

PARK JURAJSKI / JURASSIC PARK

Premiera w niedzielę 3 marca o godz. 20:00 w kanale FX

ZAGINIONY ŚWIAT: JURASSIC PARK / THE LOST WORD: JURASSIC PARK

Premiera w niedzielę 10 marca o godz. 20:00 w kanale FX

PARK JURAJSKI III / JURASSIC PARK III

Premiera w niedzielę 17 marca o godz. 20:00 w kanale FX

FX Comedy

FAMILY GUY: GŁOWA RODZINY / FAMILY GUY 21

Premiera w poniedziałek od 18 marca od godz. 21:00 w kanale FX Comedy

Kolejne premierowe odcinki: poniedziałek – piątek o godz. 21:30

Bezkompromisowy i niepoprawny humor, celne parodie, charakterystyczna animacja oraz dobrze dopasowana ścieżka dźwiękowa – wszystkie te elementy, za które pokochano “Family Guya”, nadal będą stanowiły znak firmowy serialu. Od chwili swojego debiutu – 1999 roku – animacja stworzona przez Setha MacFarlane’a zyskała status kultowej, zdobywając serca widzów, którzy pokochali charakterystyczne postacie. Słynne gadające dziecko, Stewie, stało się nie tylko ikoną humoru, ale także jedną z największych postaci telewizyjnych wszech czasów.

SIMPSONOWIE / THE SIMPSONS 34

Premiera w poniedziałek od 25 marca od godz. 8:20 w kanale FX Comedy

Kolejne premierowe odcinki: poniedziałek – piątek od godz. 8:20

Powraca 34. sezon najdłużej emitowanego serialu animowanego w historii. Simpsonowie zyskali gigantyczną popularność w 1989 roku i do dziś pozostają jednym z najbardziej przełomowych tekstów kultury. Przez te lata, świat przeszedł wiele zmian, ale rodzina Simpsonów – Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie – nadal bawi i inspiruje, pozostając niezmiennie istotną częścią krajobrazu popkulturowego. W najnowszej serii na widzów czekać będzie wiele niespodzianek, a jedną z nich jest podwójny halloweenowy odcinek “Straszny domek na drzewie”. Kolejny odcinek będzie pełnometrażową parodią filmu ”To”, w której ujrzymy klauna Krusty wcielającego się w rolę złowrogiego Pennywise’a. Wraz z nowymi odcinkami, “Simpsonowie” utrzymują swój status kultowego fenomenu, łącząc w sobie znakomity humor, satyrę społeczną i wdzięczne spojrzenie na zmieniający się świat, co czyni ich nieodłączną częścią telewizyjnej historii animacji.

PREMIEROWE FILMY NA FX COMEDY

BOSKI CHILLOUT / PINEAPPLLE EXPRESS

Premiera w poniedziałek 4 marca o godz. 22:00 w FX Comedy

Dale Denton jest dostarczycielem pozwów, a prywatnie – wielkim entuzjastą marihuany. Pewnego dnia odwiedza swojego dilera, by kupić od niego nowy rodzaj trawki o nazwie „boski chillout”. Niestety, panowie znaleźli się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i muszą ukrywać się przed groźnymi przestępcami po tym, jak stali się świadkami morderstwa z udziałem skorumpowanego gliniarza.

MILION SPOSOBÓW, JAK ZGINĄĆ NA ZACHODZIE / A MILLION WAYS TO DIE IN THE WEST

Premiera w sobotę 9 marca o godz. 21:30 w FX Comedy

Pewien niefrasobliwy farmer zadłużył się w tajemniczej kobiecie, która przybyła do miasta. Główny bohater wpada w tarapaty gdy jej mąż, znakomity rewolwerowiec, zapowiada swoje przybycie. Rozwijająca się historia obfituje w rosnące napięcie i zaskakujące zwroty akcji

foto. FX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *