Marcowy GWENT Open otwiera tegoroczne e-sportowe rozgrywki GWINTA!

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, zapraszają graczy oraz miłośników e-sportowych zmagań do oglądania ostatniego przed wielkim finałem serii GWENT Masters turnieju GWENT Open!

 

W najbliższy weekend topowi gracze GWINTA zmierzą się w rywalizacji, której stawką będzie pula nagród wynosząca 25 000 USD oraz punkty rankingowe serii GWENT Masters. Finaliści marcowego GWENT Open zapewnią sobie dodatkowo miejsce w kolejnym turnieju z cyklu GWENT Challenger.

Ćwierćfinały zostaną rozegrane w sobotę, 16 marca. Dzień później odbędą się półfinały oraz finał. Relację z turnieju w języku polskim będzie można oglądać na żywo na oficjalnym kanale gry GWINT w serwisie Twitch. Półfinały oraz finał wyemitowane zostaną także w telewizji na kanale Polsat Games. Transmisja rozpocznie się o godzinie 16:00. Przebieg turnieju będzie można również śledzić na profilu GWENT Masters w serwisie Twitter.

Podczas turnieju ujawnione zostaną nowe informacje na temat Krwawej Klątwy — pierwszego dodatku do gry GWINT, który zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One już 28 marca. Więcej informacji na temat Krwawej Klątwy znajduje się na oficjalnej stronie dodatku.

W trakcie turnieju widzowie będą mogli zdobywać nagrody za oglądanie, w tym Beczki z Kartami. Szczegółówe informacje znajdują się na playgwent.com/twitch-drops oraz dedykowanej turniejowi informacji na stronie gry.

GWENT Open jest częścią GWENT Masters — oficjalnej serii zawodów esportowych gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Pełen regulamin, harmonogram turniejów oraz szczegóły dotyczące formatu rozgrywek GWENT Masters znajdują się na masters.playgwent.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *